Súťaž s Marekom Hamšíkom o tréning v Hamšík Academy

25. júna 2022
1224
 

V spolupráci s Gillette pomôžu vychovať budúcich futbalových šampiónov.

Futbal je najrozšírenejší šport na svete, a to bez ohľadu na vek hráčov. Patrí aj k najobľúbenejším športom na Slovensku, veď máme zaregistrovaných takmer 50 tisíc mládežníckych futbalistov.

Rozvoj mladých talentovaných futbalistov má za cieľ aj Hamšík Academy, jedna z popredných akadémií, ktorú podporuje tridsaťštyriročný kreatívny stredopoliar a aktuálne aj majster Turecka s Trabzonsporom. Hoci Marek Hamšík aktuálne ukončil reprezentatívnu kariéru, ušetrené sily chce využiť na podporu a rozvoj nových slovenských futbalových talentov. A po skončení aktívnej futbalovej kariéry sľubuje, že si vo vlastnej akadémii chce vyskúšať aj trénerstvo.

„Ja sám som vyrastal v klube Jupie Banská Bystrica, v ktorom som začal v piatich rokoch a pred deviatimi rokmi som vstúpil ako investor do tejto školy. Chceme napredovať, chceme spraviť všetko pre to, aby tie deti mohli vyrastať v neskutočných podmienkach. Aj preto sme spojili sily so značkou Gillette,“ hovorí Marek Hamšík.

Značka Gillette  sa rozhodla venovať Hamšík Academy 24 000 eur na podporu rozvoja mladých futbalových talentov. Táto čiastka zabezpečí oblečenie a výbavu pre 300 hráčov z Hamšík Academy.

„Budúcnosť slovenského futbalu stojí na podpore mladých futbalových talentov. Potrebujeme, aby bol tento šport dostupnejší pre čo najširšiu skupinu detí. Som nesmierne rád, že svetová značka Gillette sa rozhodla spojiť sily s Hamšík Academy a svojou finančnou pomocou podporí 300 talentov kvalitnou výbavou a oblečením. Verím, že spolu s deťmi budeme rozvíjať ich talent a lásku ku hre a už o pár rokov vychováme nových reprezentantov, ktorí budú strieľať góly za Slovensko,“ dodal Marek Hamšík.

V Hamšík Academy aktuálne trénuje približne 365 detí. V cieľovom stave by to malo byť okolo 400 až 420 hráčov, vrátane dievčat a mužov. Marek Hamšík tento rok ohlásil aj významné investície do areálu v Rudlovej, kde by časom mali vzniknúť jedny z najlepších podmienok na Slovensku, pokiaľ ide o ihriská a infraštruktúru. Futbalová škola Mareka Hamšíka nedávno spojila sily s treťoligistom FK Rakytovce, aby mohla vychovávať talenty od detí po dorast a až do dospelej kategórie.

Zapojte sa aj vy a vyhrajte

Chcete, aby na slovenských trávnikoch behali mladí talentovaní futbalisti? Teraz máte šancu vďaka značke Gillette podporiť mladé futbalové talenty a ešte k tomu aj vyhrať tréning v Hamšík Academy alebo jeden z jeho podpísaných dresov.

Stačí celkom málo. Nakúpte akýkoľvek výrobok Gillette do 31. júla v predajniach Tesco. Potom pošlite súťažnú SMS v tvare HAMSIK (medzera) SUHLAS (medzera) OKP* na číslo 6661 a môžete vyhrať celodenný tréning v Hamšík Academy alebo jeden z ôsmich podpísaných dresov.

Viac informácií nájdete na https://mojsvet-pg.sk/vyhrajsHamsikom

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.