Skupina OneRepublic sa vracia na Slovensko! V Bratislave sa ukážu už túto jeseň

28. februára 2020
3384
 

Koncertná jeseň na Slovensku sa rozrastá o ďalšiu zahraničnú hviezdu. Celosvetovo obľúbená americká pop-rocková skupina OneRepublic si to už po tretíkrát namieri do Bratislavy. Návštevníkom ponúknu najúspešnejšie skladby naprieč svojou úspešnou hudobnou kariérou. Naposledy na Slovensku skupina koncertovala ešte v roku 2014.

Šestica fešákov, ktorá sa prostredníctvom mnohých úspešných hitov stala za posledné roky idolom mnohých priaznivcov súčasnej modernej muziky, v marci štartuje koncertné turné  po Európe. Skvelou správou pre slovenských fanúšikov je ohlásenie koncertu aj v Bratislave.  Skupina so svojim turné LIVE IN CONCERT na Slovensko zavíta 10.11.2020. Po tom, ako naposledy vypredali bratislavskú Inchebu sa tentokrát ukážu na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

OneRepublic sa preslávili vďaka spolupráci s producentom Timbalandom a ich spoločnej skladbe Apologize, ktorej sa predalo viac ako 5 miliónov  nosičov a na YouTube si pripísala vyše štvrť miliardy vzhliadnutí. V priebehu svojej kariéry kapela predala viac ako 16 miliónov kópií albumov a veľkú popularitu potvrdila tiež úspechmi hitov Wherever I GoLove Runs Out, All The Right Moves,  Secrets, či megahitom Counting Stars, ktorý môžeme označiť za ich najúspešnejší singel. Na Youtube skladba onedlho prekročí hranicu 3 miliard prezretí!

V minulosti na Grammy nominovaní rodáci z Colorada aktuálne znejú v éteri slovenských rádií s najnovším singlom Wanted, na ktorom sa autorsky podielali  mimo iných frontman skupiny i renomovaný skladateľ a textár Ryan TedderBrent Kutzle (Beyoncé/Ellie Goulding/Leona Lewis) a Tyler Spry, ktorý je dlhoročným spolupracovníkom OneRepublic či U2.

Vstupenky na čerstvo ohlásené hudobné podujatie OneRepublic LIVE IN CONCERT, ktoré sa uskutoční 10.11.2020 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave, budú k dispozícii od piatka 06. marca 2020 od 10:00 hod. na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal. 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.