Tereza Mašková: Nový image, nový album a nový singel Tažní ptáci!

7. júna 2020
3663
 

Sú to presne dva roky, odkedy talentovaná Tereza Mašková vyhrala piatu sériu Česko Slovenskej SuperStar. Po sérii úspešných singlov sa konečne môžeme tešiť aj na debutový album tejto českej speváčky. Ochutnávkou z cd Zmatená je aj najnovší singel Tažní ptáci, ktorý sa dočkal dychberúceho videoklipu!

Keď sa v roku 2018 na kastingu SuperStar objavila charizmatická Tereza Mašková, nikto nepochyboval o tom, že to dotiahne až do finále tejto šou. S veľkou obľubou u divákov aj poroty celú súťaž vyhrala a začala produkovať jeden miliónový hit za druhým. Anglickú skladbu New Me nasledovali úspešné single Žár či O Nás Dvou.

Napriek tomu, že Tereza je rodáčka z Česka, tak svoj domov našla v Bratislave, kde pracovala aj na svojom debutovom albume Zmatená. Kým väčšina predošlých víťazov šou SuperStar sa snažila svoj debutový album vydať čo najskôr, tak Tereza sa nikam neponáhľala. Kolekcia 12 skladieb vznikala pod taktovkou Petra Grausa, Tomáša Zubáka a Olivera Žiláka z Creative Music House. Autorsky sa na albume podieľal tiež Tomáš Snášel, Zoli Šallai, Igor Timko a Xindl X.

U svojich fanúšikov sa Tereza zapísala aj vďaka svojmu extravagantnému ružovému účesu. V posledných týždňoch sa však tejto výraznej farby zbavila a s novým účesom sa ukázala aj pred kamerou videoklipu Tažní ptáci. Práve táto pieseň uzatvára celý album, ktorý sa do predaja dostane už 12. júna 2020. “ Bola to pre mňa dlhá a náročná cesta s množstvom neľahkých rozhodnutí. Album je hotový a moc sa teším na vaše reakcie po vypočutí. Už teraz móžem rpezradiť, že to bude farebné ako moja hlava,“ prezradila Tereza na svojom Instagrame.

Veľkú pozornosť si ešte určite získa skladba Víc než hádky ktorú Mašková naspievala s českým kolegom Marekom Ztraceným. Ten ju už pred časom zverejnil na svojom youtube, kde si do dnešného dňa získala viac než 200 000 prezretí.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.