Ben Cristovao sa vracia na Slovensko. V Bratislave zaspieva už v decembri!

27. septembra 2021
1874
 

Sympatický miláčik ženských sŕdc, ktorého na Slovensku aj v Čechách poznajú vďaka známej speváckej šou, očarujúcemu úsmevu a exotickým angolským koreňom sa po dlhej dobe opäť vracia na Slovensko. Koncert obľúbeného speváka bol pôvodne plánovaný na minulý rok, no kvôli pandémii a tiež zdravotného stavu speváka musel byť termín opakovane preložený. Slovenským fanúšikom sa po dlhej dobe konečne ukáže už vo štvrtok 2. decembra v priestoroch bratislavského Ateliéru Babylon.

Ben Cristovao patrí medzi najúspešnejších českých hudobníkov posledných rokov a inak tomu nie je ani na Slovensku. Jeho skladby sa aj v našich končinách tešia veľkej obľube, čoho dôkazom je aj ich úspech na Youtube či v rádiách. Rodák z Plzne sa tento rok ako reprezentant Česka objavil aj na celosvetovo známej súťaži Eurovízia, kde bojoval so skladbou Omaga.

So svojou nadupanou live show po rokoch opäť prichádza aj do Bratislavy, konkrétne do Ateliéru Babylon. Skvelá muzika a vynikajúca show – to všetko môžete zažiť v najlepšom klube v meste. V bratislavskom Babylone vás čaká kvalitná show Bena Cristovaa, v ktorej okrem jeho nových skladieb určite odznejú aj hity ako Bomby, či Úžasná. Lístky na koncert si stále môžeš zakúpiť cez Ticketportal.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.