Bez svadobného denníka to už nejde

25. februára 2020
3475
 

Dnes sa už svadba nezaobíde bez správneho online svadobného denníka. Pomáha neveste a ženíchovi užiť si svoj veľký deň a zachytiť aj najmenší detail príprav. Dokonalý svadobný denník si vďaka Webnode pripravíte doslova za pár minút. Stačí už len dopĺňať dôležité informácie.

Prípravu online svadobného denníka zvládnete vyriešiť veľmi rýchlo. Pomôže vám jednoduché ovládanie editora na tvorbu webových stránok. Stačí sa len zamyslieť nad jednotlivými sekciami, ktoré by vo vašom online denníku nesmeli chýbať, a to sú:

Váš príbeh

Podeľte sa o svoj spoločný príbeh od úplného začiatku, aké bolo prvé rande, vaše spoločné zážitky a vtipné fotky. Porozprávajte svojim priateľom a rodine o svojich zásnubách a pridať môžete aj romantické fotografie.

Program

Ak pripravujete veľkú svadbu, určite máte pripravený aj program pre hostí. Či to je populárna hudobná skupina, spevák alebo zábavné hry, prezraďte svadobčanom, na čo sa môžu tešiť. V online denníku by nemal chýbať presný harmonogram svadby, kde budú zahrnuté aj tradičné svadobné rituály. V poslednej dobe začína byť obľúbenou súčasťou svadby aj tematický dress code, o ktorom rozhodnú snúbenci v prípade, že plánujú netradičnú svadbu.

Miesto svadby

Ak sa vaša svadba koná na zámku, v kaštieli alebo v historickej budove, doplňte pár informácií o pôvode priestoru, kedy bol postavený alebo kto v ňom žil. Rovnako môžete spomenúť aj históriu kostola, kde sa obrad bude konať. Ak máte pozvaných hostí zo širokého okolia, určite uvítajú zoznam hotelov v okolí konania svadby. Nezabudnite priložiť aj link a mapu.

Potvrdenie účasti

Pokiaľ chcete umožniť prístup na váš svadobný online denník len rodine a konkrétnym priateľom, využite funkciu registrácie užívateľov.  Tak sa dôležité organizačné pokyny ohľadom miesta a času svadby dostanú k správnym ľuďom. Veľmi dôležitou súčasťou svadobného webu je formulár na potvrdenie účasti, ktorý vám oznámi, koľko hostí za zúčastní.

Zoznam darov

Dávnym zvykom je potešiť snúbencov milým darčekom. Aby sa predišlo nákupu zbytočností, prípadne obdarovaniu rovnakými darmi, je veľmi praktické napísať zoznam darčekov alebo želaní, ktoré by mladý pár uvítal.  Hostia nájdu zoznam vo vašom svadobnom denníku a ušetria tým čas a množstvo energie vymýšľaním a hľadaním toho správneho prekvapenia.

Fotografie

Veľkú pozornosť venuje každý pár fotografiám, ktoré im ostanú navždy dokonalou spomienkou z ich veľkého dňa. Požiadajte hostí, aby označili vaše fotografie s príslušným hashtagom. Pomôže vám služba tagboard.com, vďaka ktorej jednoducho pripravíte aj rôzne trendové koláže z fotografií.

Na svoj denník si môžete pridávať ďalšie externé funkcie, ako je predpoveď počasia pre váš veľký deň alebo odpočet času. Je na vás, aký dizajn a názov vášho svadobného denníka si vyberiete, určite bude originálny. Viac informácií nájdete na www.webnode.sk.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.