Veľký návrat Britney Spears? Vypočujte si skladbu Mood Ring!

9. júna 2020
3184
 

Máloktorá speváčka má za sebou toľko vzostupov a pádov ako Britney Spears. Keď koncom 90. rokov začínala svoju kariéru, tak bola považovaná za stelesnenie amerického sna o úspechu. Časom však jej hudobné úspechy začali striedať početné škandály a jej popularita prudko upadala. Posledné mesiace sa Britney mediám stránila, no teraz vyťahuje skladbu Mood Ring.

Britney Spears ešte koncom mája na svojom YouTube zverejnila skladbu Mood Ring. Ak však patríte medzi jej verných fanúšikov, zrejme dobre viete, že nejde o žiadnu novinku. Americká speváčka túto pieseň nahrala pre album Glory, ktorý vyšiel ešte v roku 2016. Skladba sa však napokon objavila len na špeciálnej  limitovanej verzii albumu určenej pre japonsky trh.

V našich končinách sme sa tak oficiálnou cestou k tejto skladbe dostať až doposiaľ nemohli. Britney však po rokoch vypočula prosby svojich fanúšikov a skladbu vydáva na všetkých stremovacích službách aj pre zvyšok sveta. „To čo ste si pýtali, tu konečne máte. Dúfam, že si #MoodRing pustíte poriadne nahlas,“ napísala Spears na svojom Instagrame.

Bývalá popová princezná sa skladbu rozhodla vydať, po tom ako jej fanúšikovia po štyroch rokoch opäť dostali na vrchol jej spomínaný album Glory. Vďaka hashtagu #JusticeForGlory sa totiž album opäť prebojoval na čelo popového rebríčku iTunes, čo sa niektorým hudobníkom nepodarí ani s novým albumom. Skladbu pre Britney produkoval Dj Mustard a Britney, čo naznačil na svojom Twitteri ešte v roku 2016.

Britney by určite prekvapila, ak by staronovú skladbu Mood Ring podporila novým videoklipom. Posledným klipom, ktorý Britney tak ostáva Slumber Party z roku 2016. Skalných fanúšikov Britney Spears by zrejme oveľa viac potešilo, ak by ich obľúbená speváčka konečne vydala nový album. Britney sa však po ukončení svojej rezidencie v Las Vegas v roku 2017 stiahla do úzadia a venuje sa svojej rodine. Počas februára sa síce v Las Vegas otvorilo múzeum na počesť bohatej videografie Britney Spears, no samotná speváčka ho zatiaľ nijako nepodporila.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.