Ako trávia Vianoce Jasmina Alagič, Martina Schindlerová či Andrea Verešová?

23. decembra 2019
4328
 

Už len jedna noc a sú tu opäť Vianoce! Na sviatky plné pokoja a lásky sa tešia aj známe slovenské moderátorky, herečky a modelky. Niektoré o to viac, že sa počas tohto roku stali matkou a čakajú ich tak prvé Vianoce s ich vytúženým bábätkom. 

Zrejme svoje najkrajšie Vianoce prežije modelka a moderátorka Jasmina Alagič. Sympatickú blondínku čakajú totiž prvé Vianoce v úlohe manželky a mamičky. „Už sa iba pár krát vyspiš ljubavi moja a sú tu Vianoce, alebo ja? Priznávam, že ešte som to ja kto sa najviac teší na Vianoce ale viem, že si to TY pre koho budem už navždy chcieť aby boli dokonalé,“ napísala Jasmina k fotke so svojim prvorodeným synom Sanelom.

Na Vianoce sa teší aj obľúbená moderátorka z obrazoviek televízie Markíza. Kvetka Horváthová ktorá v súčasnosti moderuje Teleráno využila voľné pracovné dni naplno a pre svoju rodinku upiekla sladké prekvapenie. „Štedrák upečený. Tento koláč u nás na Vianoce nesmie chýbať,“ pochválila sa fanúšikom na svojom instagramovom profile.

Predvianočnú dovolenku na Maledivách si dopriala ďalšia markizáčka Adriana Poláková. Milovníčka sladkých dobrôt je už síce späť na Slovensku, no zo spomienok na slnečné pláže bude určite čerpať ešte dlho po dovolenke. „Aby som bola úprimná… nie je to vždy len slnko, práve tu máme menšiu prietrž mračien ale viem, že potom opäť zasvieti slnko. Aspoň sa menej spálim. Neviem sa opalovať, iba do červená spáliť a teda nie je to bohviečo,“ priznala Adriana na svojom Instagrame.

View this post on Instagram

Tu sa tak dobre oddychuje.

A post shared by AdrianaPolakovaofficial (@adriana_polakova) on

Milovníčkou Vianoc je tiež krásna speváčka Martina Schindlerová. Dvojnásobná mamička sa tento rok po dlhej pauze opäť vrhla do pracovného kolotoča a okrem koncertného pódia sa tiež vrátila k štúdiu práva, v rámci ktorého aj ona sama prednáša. Sviatky sú pre nu o to výnimočnejšie, že práve v týchto dňoch oslavuje narodeniny jej otec. „Vianoce sú tu! Aj vy sa tešíte? Milujem vianoce a volno. Oddýchnite si,“ odkázala Martina svojim fanúšikom.

Prominentná doktorka Alena Pallová je známa svojou láskou k luxusu a drahým značkám. Svojej povesti neostala nič dĺžňa ani pri výzdobe svojho príbytku. Vianočný stromček tejto blondínky vyzerá skutočne exkluzívne a zrejme by našiel uplatnenie aj v obývačkách hollywoodskych hviezd.

View this post on Instagram

4.advent v hodvabe od @intimissimiofficial ?

A post shared by Dr. Pallova Alena? (@alenapallova) on

Vianočný stromček zdobí obývačku ďalšej známej blondínky už od začiatku decembra. „Tak, opäť som nevydržala a tohtoročný stromček je na svete. Asi si budete mnohí ťukať na čelo. Ja sa však vytešujem ako malé decko,“ prezradila Gabriela Drobová.

Vianočnú atmosféru si už naplno vychutnáva aj moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová a jej kolega a manžel Patrik Švajda. Obľúbená moderátorka spravodajstva sa pochválila vianočnou rodinnou fotografiou, ako vystrihnutou z amerického filmu. „Milujeme očakávať Vianoce. Od detstva je to pre mňa vzácny rozprávkový čas a verím, že aj naše deťúrence budú na tieto chvíle s láskou spomínať. Nevieme sa dočkať, o darčekoch sa už sníva aj mne,“ priznala blondínka.

Sviatočnú atmosféru si už naplno užíva Ivana Gáborík. Manželka Mariána Gáboríka sa tento rok tešila na to, že po Vianociach v zahraničí si konečne sviatky doma, aj keď to nebude podľa jej predstáv. „Tento rok som sa najviac tešila na zasnežené Vianoce.Konečne zmena po palmách a piesku. Žiaľ nestalo sa tak…budem musieť počkať na tie ďaľšie.“

View this post on Instagram

Štvrtá adventná nedeľa??

A post shared by ⠀Ivana Gaborik (@iversanns) on

Prvé Vianoce ako mamička si tento rok užíva tiež Veronika Ostrihoňová, ktorá v závere septembra priviedla na svet prvorodenú dcérku Sáru, ktorá pochopiteľne čaro Vianoc ešte nevníma. „Sáru zatiaľ trápi len to, či sme neboli skúpi pri svetielkach na stromčeku, a či ju mama nezabudne natankovať,“ napísala Veronika.

View this post on Instagram

Sáru zatiaľ trápi len to, či sme neboli skúpi pri svetielkach na stromčeku, a či ju mama nezabudne natankovať. Je ale možné, že v budúcnosti ju bude trápiť aj iné, väčšie. Aj preto som nesmierne rada, že existuje internetová poradňa @ipcko ⌨️ Ak sa mladí ľudia cítia zle, majú stres, alebo sa chcú len porozprávať, internetová poradňa @ipcko je tu pre nich. Pre nás. . Zelený náramok, ktorý mám na ruke, je ich “merch”. Môžete ho dat komukoľvek, kto potrebuje pomoc. Symbolizuje našu dôležitosť vo svete, a tiež to, že v ňom máme všetci jedinečné miesto. Presne ako puzzle v skladačke. Lebo len ak v skladačke nechýba žiaden kúsok, je perfektná. Všetci máme svoje dôležité miesto. Sme súčasťou ľudskej skladačky, a napriek tomu, že je niekedy náročné do nej zapasovať, všetci sme potrební. Všetci sme experti na to, ako aj ťažké veci zvládať. A ak sa pritom náhodou pozabudneme, je tu @ipcko. Nebojme sa ozvať, ak potrebujeme pomoc, aj v rámci týchto krásnych, ale často náročných sviatkov. Lebo na Tebe, na mne, na Vás záleží. . . . #natebezalezi #ipcko #help #mental #wellbeing #christmas #xmas #holiday #celebration #love #peaceofmind #happiness #picoftheday

A post shared by Veronika Cifrová Ostrihoňová (@veronikaostrihonova) on

Tropické dovolenky za dni plné lásky s rodinou pokojne vymení aj Andrea Verešová. Bývalá slovenská Miss sa už niekoľko rokov teší na Vianoce aj vďaka tomu, že ich prežíva spolu s dcérkou Vanesskou a synom Danielom. Tohtoročné Vianoce sú pre Andreu o to výnimočnejšie tým, že už čoskoro sa do kín dostane pokračovanie kultového filmu Perinbaba, kde si slvoenská mdoelka zahrá jednu z postáv.

View this post on Instagram

ℍ???? ?????? ❤️??Tretia adventná nedeľa sa nazýva Gaudete. Pre väčšinu z nás je známa ako strieborná a podľa tradície patrí medzi najradostnejšie. Už tretia zapálená adventná sviečka naznačuje, že vianočné sviatky, ku ktorým sa všetky prípravy upínajú, sú na dosah. My sme preto usporiadali tradičnú “vianočkovú párty”, kde sme s našou partou kamarátok napiekli okrem iného aj luxusné vianočky ??. Ďakujeme všetkým za skvelú atmosféru, strávili sme krásny čas v kruhu priateľov a moc sme si to užili…???A to je predsa zo všetkého najdôležitejšie! #happyadvent #krasnypredvianocnycas #friendshipgoals @petra.age.is.just.a.number @lenula8 #family #unconditionallove ? @vanessashitmaker #danielsportboy

A post shared by Andrea Verešová Official (@andreaveresovaofficial) on

Premiérové Vianoce v úlohe mamičky tento rok čakajú aj speváčku Natáliu Hatalovú. „Ja neviem ako vy, ale každý rok som mala pri nakupovaní vianočných darčekov pocit, že mi ešte niečo chýba. Teraz už viem, čo to bolo…Tieto nožičky,“ prezradila talentovaná brunetka.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.