Návrat Whitney Houston? V novinke Higher Love znie skvelo!

28. júna 2019
4370
 

Na svete existuje zrejme len veľmi málo ľudí, ktorí by nevedeli, komu patrí meno Whitney Houston. Jedna z najúspešnejších speváčok všetkých čias síce pred pár rokmi tento svet opustila, no dodnes k nej vzhliadajú milióny fanúšikov. Tí sa po roku dočkali jej nového singlu Higher Love, o ktorý sa postaral nórsky DJ a producent Kygo.

Posledný album talentovanej Whitney Houston vyšiel ešte v roku 2009. Rodáčka amerického New Jersey sa vtedy pokúsila vrátiť na vrchol hudobnej scény. Všetko najprv nasvedčovalo tomu, že sa jej to aj podarí. Opak sa však stal pravdou a 12. februára 2012 sa nešťastne predávkovala vo svojej hotelovej izbe. Krátko na to sa do kín dostal film Sparkle, kde si Whitney zahrala jednu z hlavných postáv. Práve táto snímka bola jedna z posledných možností, kde sme Whitney mohli vďaka soundtracku počuť spievať.

Ticho, ktoré tu po Whitney Houston ostalo dnes ukončil jej nový singel Higher Love. Čoraz úspešnejší DJ Kygo sa rozhodol využiť nikdy nevydanú skladbu Higher Love, ktorú Whitney nahrala ešte začiatkom 90. rokov. Cover skladby Higher Love od Steveho Winwooda vyšiel len ako bonusová nahrávka na japonskej verzii albumu I’m Your Baby Tonight, ktorý Whitney vydala ešte v roku 1990. Mimo toho ostala až dodnes takmer nepovšimnutá. „Som nesmierne poctený, že som mohol pracovať na týchto vokáloch jednej z najznámejších umelkýň všetkých čias! Dúfam, že si to zamilujete ako aj ja,“ dodal Kygo.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.