Vychádzajúca hviezda Nykki predstavuje nový singel Lost My Mind!

16. decembra 2019
3433
 

Nykki na hudobnú scénu vtrhla v lete tohto roka s výborným singlom No Cry. Ten do dnešného dňa na YouTube prekonal magickú hranicu 1 milióna, o čom sa mnohým umelcom môže iba snívať. Spomínaný debut No Cry zároveň katapultoval speváčku s českými koreňmi do medzinárodných popových vôd, kde si ju všimol aj prestížny americký magazín Billboard. Talentovaná blondínka nezaháľa a do éteru na sklonku roka posiela novú, snáď ešte lepšiu skladbu!

Speváčka Nykki síce spieva v angličtine a zvukovo sa môže rovnať zahraničným hviezdam, no ide o rodáčku zo susedného Česka. Po úspechu svojho letného hitu sa vracia s ďalším kúsom vydareného popu. Pri nahrávaní novinky Lost My Mind opätovne spojila sily s Timom Dealom, britským producentom, ktorý má na konte spoluprácu s Tomom Walkerom na jeho singli My Way či speváčkou Lily Allen na jej singli Waste. Dvojica sa stretla v štúdiu, aby koncom tohto roka fanúšikom Nykki doručila energickú tanečnú bombu odhaľujúcu cyklus emócií, ktorý nás sprevádza po osudových rozchodoch. Prostredníctvom skladby Lost My Mind sa Nykki predstavuje ako umelkyňa, ktorá dokáže zlomené srdce premeniť na future hit, s ktorým sa stotožnia mnohí jej fanúšikovia, ktorí si prešli rozchodom.

“V Lost My Mind som si dovolila preskúmať svoje najtemnejšie emócie. Skladba hovorí o období, kedy som doslava stratila sama seba po rozchode. Chcela som ukázať, aký dopad to malo na moju myseľ. Niekedy robíme veci, o ktorých si myslíme, že by sme ich nikdy pre nikoho neurobili – aj o tom je tento song,” odhaľuje Nykki inšpiráciu, ktorá stojí za jej novým trackom.

Nykki už so svojim debutovým singlom dokázala, že jej ambícia siahajú oveľa vyššie, než ambície väčšiny českých či slovenských hudobníkov. Ak ste túto blondínku v minulosti mali potrebu porovnávať s nejakou zahraničnou speváčkou, tak po vypočutí songu a vzhliadnutí klipu Lost My Mind to už robiť nebudete. Nykki totiž so svojim novým singlom dokazuje, že sa nikomu podobať nepotrebuje a práve ona môže bez problémov byť tou tvárou, ktorej sa iné speváčky budú chcieť podobať.

Výbornú popovú nahrávku sprevádza veľmi kvalitný videoklip, v ktorom sa Nykki pre kamerou ocitá v spoločnosti štvorice dievčat, podobne ako vo svojich speváckych začiatkoch s českou skupinou 5Angels. Samotný vizuál sleduje príbeh ženy so zlomeným srdcom a jej transformáciu na “bad girl”, pri čom na vyjadrenie emócií Nykki využíva, ako to má vo zvyku, tanec a signifikantné choreografie.

V úlohe „zlého chlapca“ sa ukáže model Petr Havránek, ktorý mal na starosti aj scenár celého klipu. “Keď som písal scenár, ešte som netušil, že budem v klipe aj hrať. Akú búdu som si na seba ušil, som si uvedomil, až keď ma banda dievčat začala ťahať polonahého po zemi…” spomína Petr, ktorý vďaka modelingu spolupracoval so značkou Giorgio Armani, Calvin Klein či Dolce&Gabbana.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.