Letné nočné nákupy v Designer Outlet Parndorf až do 21:00h

12. júla 2021
2158
 

Paríž, Miláno alebo Londýn – hlavné mestá európskej módnej scény pozná každý. Prechádzku s medzinárodnými top značkami si počas letných nocí môžete užiť aj pár minút od Bratislavy – presnejšie v Designer Outlet Parndorf! Od 1. júla centrum prichádza s predĺženou otváracou dobou a novým konceptom „letných nočných nákupov“, ideálnym na pohodlné nákupy s atmosférou súmraku – ​​každý štvrtok a piatok až do 21:00.

Horúci letný deň a plno stretnutí v kancelárii – všetci poznáme túto situáciu a chcenie len tak si vychutnať deň. Určite vás poteší predĺžená otváracia doba Designer Outlet Parndorf, ktoré bude od 1. júla, vo štvrtok a v piatok otvorené až od 9:00 do 21:00, v pondelok až stredu od 9:00 do 20:00, v sobotu ako obvykle od 9:00. Centrum s vynikajúcou nákupnou atmosférou, útulnými salónikmi, kaviarňami a výberom zhruba 160 medzinárodných značiek je tým pravým miestom na prechádzku. Ak hľadáte nové trendy a chcete zažiť nádherný západ slnka v Designer Outlet Parndorf, mali by ste si čo najskôr naplánovať návštevu. Po úspešnej nákupnej prehliadke môžete deň ukončiť útulnou večerou alebo drinkom v Café Artner, Asia Cocos, Segafredo Espresso, Nordsee, Café Sacher Eck alebo wagamama.

Leto, slnko, výpredaje

McArthurGlen Designer Outlet Parndorf je nevyhnutnou zastávkou v zozname všetkých nákupných nadšencov. Hľadáte exkluzívne dizajnérske značky, nápady na darčeky pre svojich blízkych alebo len nový športový outfit? Designer Outlet Parndorf je perfektnou adresou pre toto všetko. Najnovšie trendy v dizajnérskej, luxusnej, športovej a lifestyle móde vrátane špičkových značiek ako Pandora, Babor, Converse, Birkenstock, Coach, Hugo Boss, Escada, Karl Lagerfeld, Salvatore Ferragamo, Under Armour, Adidas alebo Nike a tiež úplne nové obchody od Long Champ, Breitling, Tommy Hilfiger alebo Levis Pop-up Store – sú v letnom výpredaji ešte lacnejšie. Nové ponuky pribúdajú každý týždeň.

Mario Schwann, generálny riaditeľ McArthurGlen Designer Outlet Parndorf: „Leto, dovolenka, pekné dlhé večery: „Začíname skvelé leto s našim konceptom letných nočných nákupov a predĺženou otváracou dobou. V ponuke sú tiež nové značky, sme veľmi radi zo vzrušujúceho prírastku Long Champ, Breitling a Tommy Hilfiger. Nové medzinárodné značky, ešte väčší výber a predlžené otváracie hodiny – návšteva Designer Outlet sa jednoducho oplatí.“

Dôraz na bezpečnosť a ochranu zdravia

Spoločnosť McArthurGlen dôsledne dodržiava pokyny miestnych zdravotníckych orgánov. Na základe týchto skutočností je potrebné spomenúť tieto dôležité opatrenia:

  • Kľúčom k minimalizácii šírenia vírusu je dobrá hygiena. Z tohto dôvodu sú v celom centre k dispozícii prostriedky pre dezinfekciu rúk a zvyšuje sa dôraz na hygienu vo verejných priestoroch.
  • Rešpektujeme pravidlá sociálneho dištancu: Udržujte minimálnu vzdialenosť od ostatných ľudí minimálne 1 meter. Obchody musia obmedziť počet zákazníkov, ktorí sú na predajni aby dodržali požiadavky regulácie, ktoré hovoria o tom, že na 10 metrov štvorcových môže byť maximálne jeden zákazník.
  • Zákazníci musia počas nakupovania nosiť rúška.
  • Pri nákupe sa odporúča možnosť využiť bezkontaktnú platbu.
Zdieľaj článok:

Comments are closed.