Bývalá Miss Barbora Franeková krásna aj po rokoch. V tejto róbe by sa nestratila ani v Hollywoode

12. januára 2020
5445
 

Ak patríte medzi priaznivcov súťaže Miss Slovensko, určite si dobre spomínate na Barboru Franekovú, ktorá sa korunkou najkrajšej Slovenky mohla tešiť v roku 2009. Sympatická brunetka za tie roky síce zostarla, no na kráse jej to neubralo, práve naopak! Na 20. ročník dobročinného Plesu v opere prišla v spoločnosti módneho návrhára Michaela Kováčika.

Barbora Franeková patrí už niekoľko rokov právom medzi najkrajšie Slovenky. Prirodzene krásna rodáčka zo Žiliny sa síce neobjavuje v mediách tak často ako v minulosti, no ak už sa na nejakej akcii ukáže, stojí to za to. V súčasnosti je Barbora úspešná podnikateľka a šéfredaktorka módneho magazínu Top Fashion, k móde tak má stále veľmi blízko.

Zdroj: instagram.com/michaelkovacik

Franeková sa na Plese v opere ukázala po boku jej dobrého priateľa a známeho slovenského návrhára Michaela Kováčika. Bývalá modelka si v tento večer obliekla práve šaty z dielne tohto čoraz úspešnejšieho dizajnéra, ktorého tvorba sa teší veľkému úspechu aj u našich českých susedov. Barbora rozhodne výber svojho partnera pre tento večer ľutovať nemusí. V šatách od Michaela Kováčika totiž vyzerala ako hollywoodska hviezda počas odovzdávania filmových Oscarov či hudobných cien Grammy.

Dychberúce čiernobiele šaty zvýrazňuje obrovská vlečka a hlboký výstrih. Ten si však bývalá Misska bez obáv môže dovoliť. Čerešničkou na torte bola bezchybná vizáž, o ktorú sa postaral Andrej Kusalík a Patrik Suši Veselý. Barbora sa počas večera bavila tiež v spoločnosti budúcich mamičiek Dominiky Cibulkovej a Ivany Gáborík.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.