Richard Müller na novom albume Majka Spirita!

12. novembra 2018
4016
 

Presne po siedmich rokoch od sólového debutu ohlasuje Majk Spirit svoj tretí štúdiový počin. Za necelú dekádu sa Majk katapultoval medzi špičku Česko- slovenskej repovej scény. Po trojročnej pauze ohlasuje vydanie nového albumu Nie som tu náhodou.

Majk Spirit počas svojej doterajšej kariéry spolupracoval s množstvom významných hostí a tento trend potvrdzuje aj na novom albume, kde sa po jeho boku objavia speváčky Monika Bagárová, Anita Soul a Veronika Strapková. Najprekvapivejšie spojenie však prináša skladba Nie som tu náhodou so žijúcou legendou Richardom Müllerom. Rovnaký názov nesie aj celý album, ktorý obsahuje 18 skladieb s celkovou dĺžkou viac ako 70 minút. Ochutnávkou z albumu je skladba Spokojný, ktorá sa už dočkala aj svojho videoklipu.

„Myslím, že nikdy som nebol s albumom spokojný tak, ako doteraz,“ dodal Majk po viac ako ročnej práci na textoch a hudbe. „Majk ma požiadal, aby na jeho albume bolo intro z mojej piesne „Kristove roky”, poslal mi to a páčilo sa mi. Potom ma pozval, aby som odspieval jeden refrén a urobil som to rád,” dodáva Richard Müller.

Vydanie je naplánované na 3. decembra, no fanúšikovia si môžu album predobjednať už teraz exkluzívne na majkspirit.sk, a získať tak najnovšie CD aj s Majkovým podpisom.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.