Chutný a zdravý štart nového roku? Postačí ti táto jedna vec!

10. januára 2020
3681
 

Nebaví ťa chladný a zamračený začiatok roka? Sprav niečo pre seba a spríjemni si krátke zimné dni. Vďaka kvalitnému pitnému režimu, budeš mať dostatok energie na svoju rodinu, priateľov, svoje záujmy a prácu.

Piť vodu je dôležité a účinné nie len pre zdravé telo, ale aj myseľ. Voda je základ každého živého organizmu, a preto by sme si mali dať záležať, aby sme prijali dostatok tekutín počas každého dňa. Waterdrop ti s tým pomôže. Dodržanie pitného režimu vďaka revolučnému mikrodrinku už nebude len povinnosťou, ale aj potešením z každého pohára vody. Oživ si vodu počas chladných dní januára množstvom farebných superpotravín z celého sveta, ktoré hydratujú telo aj počas chladných dní, a to všetko bez cukru a zbytočných plastov. Ochutnaj rôzne príchute mikrodrinkov, ktoré počas akcie Farebný január, pripravil pre svojich zákazníkov waterdrop. Pri kúpe jednej krabičky waterdrop získaš druhú s 50% zľavou. Budeš tak môcť výhodne vyskúšať všetky príchute kapslí, ktoré sú obohatené o antioxidanty a vitamíny podporujúce imunitu.

Januárové dni tak budú teraz farebnejšie. Ochutnaj waterdrop CLEAN. Je pre príval novej energie ako stvorený. Čerstvý extrakt zo žihľavy doplnený  bobuľami borievky, tymianu, šalvie a chmeľu očistí organizmus od škodlivých látok. Pred stresom vás ochráni vitamín E a niacín zníži mieru únavy a vyčerpania. Okrem CLEANu vyskúšaj napríklad aj RELAX, ktorý je netradičnou kombináciou arónie a ibišteka. Nájdeš v nej aj extrakt čerešne acerola. Vychutnaj si waterdrop RELAX po náročnom dni.

Nezabudni, Farebný január s waterdrop ti šetrí peniaze. Waterdrop nájdeš na www.waterdrop.sk alebo v Pop UP Store v bratislavskom Auparku.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.