Chuť Vianoc pre milovníkov kávy?

17. decembra 2020
2457
 

Vianoce klopú na dvere a koledy nás nalaďujú na tú správnu nôtu. Či už sa rozhodnete pre najobľúbenejší nápoj Vianoc, Perníkové caffé latte, alebo iný, jasné je, že odvšadiaľ sa bude šíriť pohodová vianočná nálada. Tak sa zastavte, ochutnajte a užívajte si Vianoce v Costa Coffee.

Bez každoročnej klasiky v podobe Perníkového caffé latte s pánom „Perníčkom“ z Costa Coffee si množstvo milovníkov kávy nedokáže tieto sviatky predstaviť. V tej tohtoročnej postavičky priamo ožívajú, rovnako ako Vianoce.

Vianočné latté a jeho podoby

Novinkami vo vianočnej kampani sú Medové caffé latte a Čokoládovo-karamelové caffé latte. Predstavte si jemné, ale bohaté espresso s horúcim napeneným mliekom, s kvapkou voňavého sirupu vašej obľúbenej príchute a „snehovou“ čiapkou šľahačky. Najväčšou vianočnou starosťou tak bude, či tieto kávové „bonbóniky“ jesť alebo piť. Pre zimomravých a milovníkov čokolády nebude chýbať ani Višňová horká čokoláda.

 

TIP: Ide to aj bez kravského mlieka

Nemusíte sa báť, že by bez mlieka nebolo caffé latte dostatočne „latte“. Pokiaľ klasické kravské mlieko nemôžete, skúste niektorú z rastlinných alternatív mlieka. V Costa Coffee máte hneď niekoľko možností. Vyberať môžete z ovseného, kokosového, mandľového alebo sójového nápoja. Viac na www.costa-coffee.sk

Zdieľaj článok:

Comments are closed.