Pomocníci pri ceste za dokonale usporiadanou domácnosťou

27. apríla 2022
1314
 

Jarné upratovanie už niektorí z nás úspešne absolvovali, iní sa naň ešte stále odhodlávajú. Ak prepracujete svoj systém upratovania a pomôžete si šikovnými pomôckami, môžete predísť tomu, aby sa vám pri slovnom spojení generálne upratovanie stavali vlasy dupkom. ?

Jedinečná batéria GROHE Zedra

Začnime pri pomocníkoch, ktorých využívame každý deň niekoľkokrát, tam si môžeme pomôcť ušetriť najviac času. Rad GROHE Zedra je nielen dizajnovo zaujímavá batéria, ale tiež flexibilná – vďaka vyťahovacej sprchovej hlavici, geniálnemu pomocníkovi pri upratovaní. Technológia EasyTouch umožňuje ovládať prúd vody dotykom, čo zjednoduší manipuláciu so špinavými rukami napríklad pri čistení surového mäsa, rýb alebo zeleniny. Nebudete tak musieť po umývaní jedla či predmetov poumývať ešte aj celú kuchyňu. Navyše, dýzový prúd vám dokáže v kuchyni ušetriť až 70 % vody v porovnaní s klasickým sprchovým prúdom.

Viac info nájdete na www.facebook.com/GROHECZSK

Bissell predstavuje novinku na mokré aj suché čistenie

Revolučný tyčový vysávač CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select s výkonným digitálnym motorom vám zaistí pri upratovaní až 30 minút bezdrôtovej slobody. Novinka zvládne naozaj dokonale upratať, a to 3 v 1 – vysáva, zotiera a pomáha vysušiť podlahu naraz. Nový režim TURBO PET umožňuje vyšší výkon pri upratovaní na mokro, obzvlášť v prípade neporiadku po domácich zvieratách a každodenných zaschnutých škvrnách – či už na dlaždiciach, drevených podlahách, lamináte alebo PVC. Technológia dvoch nádrží udržuje čistú a špinavú vodu oddelenú. Akonáhle máte hotovo, automatická samočistiaca stanica vyčistí kefový valec a prepláchne vnútro stroja tak, aby ste medzi domácimi prácami nemuseli prístroj čistiť ešte aj ručne.  Cena: 636 €

Dostupné na: www.nay.sk/bissell

Čistič škvŕn Bissell SpotClean PRO

Značka Bissell, špecialista na čistenie, predstavuje aj výkonný čistič škvŕn Bissell SpotClean PRO, perfektného pomocníka do každej domácnosti. Bez väčšej námahy s ním vyčistíte ľubovoľné zaschnuté škvrny na podlahách, kobercoch, čalúneniach a v interiéroch automobilov. Vďaka vysokému výkonu a dlhej hadici dosiahnete profesionálnu úroveň čistoty aj na ťažko dostupných miestach. Veľkou výhodou je tiež veľká nádoba na vodu – tá zaistí kvalitné čistenie namokro počas celej doby prevádzky, a tak už nebudete musieť počas upratovania vodu niekoľkokrát meniť.  Bissell SpotClean PRO je ľahký a kompaktný, takže sa bez problémov vojde do každej domácnosti či kancelárie, jednoducho ho kamkoľvek podľa potreby prenesiete.

Cena Bissell SpotClean PRO: 239 €

Link: https://www.nay.sk/bissell

Uskladnenie letných a zimných vecí

Vákuové vrece je ideálne na uskladnenie lôžkovín, textilných i plyšových hračiek alebo sezónnych odevov. Po odsatí vzduchu z vaku pomocou vysávača alebo pumpičky na odsávanie vzduchu sa objem vaku zmenší a vy ušetríte množstvo úložného priestoru v skrini, pod posteľou či kdekoľvek inde, kde skladujete sezónne oblečenie. Odevy sú zároveň takto chránené pred roztočmi, moľami i prachom. Vrecia sú dostupné v praktických veľkostiach na www.dedoma.sk

Cena: od 2,90€/ks

Obliekanie perín pre návštevy nechajte druhým

Praktické periny na chalupu alebo na občasné prespanie návštev sú úplne ideálne, pretože sa nemusia obliekať. Žiadne pracné navliekanie, jednoducho ich len vytiahnete zo skrine a je to! Periny sú ľahké, vzdušné a vďaka dutému vláknu krásne nadýchané. Sú veľmi príjemné na dotyk a dokonale priedušné. Letná sada periny a vankúša FLORA obsahuje 1x vankúš 40 x 60 cm (400 g), 1x prikrývku 140 x 200 cm (700 g). Výplň prikrývky je antialergické duté vlákno, výplň vankúša polyesterové guličky z dutého vlákna.

Dostupné na www.dedoma.sk

Cena: 49.90 €

Šikovná reorganizácia vnútri nábytkov

Drôtený podvesný kôš do skrine, ktorý sa ľahko inštaluje, zavesíte na akúkoľvek policu alebo regál a ihneď vám vznikne úložný priestor navyše. Nájde si využitie v skrinkách v kuchyni, v štatníkoch, aj v kúpeľni. Rozmery koša sú 13 x 40 x 32 cm.

Dostupné na www.dedoma.sk
Cena: 17.90 €

 

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.