Modelka Soňa Skoncová ukázala nové hniezdočko lásky!

27. februára 2019
6160
 

Známa slovenská moderátorka a modelka Soňa Skoncová patrí medzi najkrajšie ženy slovenského šoubiznisu. Napriek tomu, že by si mohla vyberať zo zástupu mužov, žije už takmer dvadsať rokov po boku priateľa Roba Reisa.

Rodáčka z Prievidze vďaka modelingovej kariére precestovala obrovský kus sveta. V minulosti kvôli práci žila v Ázii, no jej srdcu prirástlo americké Los Angeles. Soňa sa do tohto mesta pravidelne vracia, všetko však nasvedčuje tomu, že sa rozhodla definitívne zakotviť na Slovensku. Spolu s priateľom Robom žijú už niekoľko rokov v Bratislave a včera spolu zverejnili vizuály ich nového hniezdočka lásky.

Pri pohľade na interiér chystaného príbytku zrejme budete mať pocit, že ide o byt nejakej hollywoodskej hviezdy. Prijemný interiér v odtieňoch staroružovej farby oslovil aj ďalšie známe tváre. „Ooouuukeeej! Balíme kufre a sme u vás!! Nádhera,“ napísala moderátorka Lenka Šóošová. „Stačilo by mi bývať vo vašej kúpeľni, ďakujem. Vankúš si donesiem,“ pripísala moderátorka a modelka Mária Zelinová.

Niektorí fanúšikovia však známej kráske vytkli, že v interiéri je až priveľa ružovej. Iný komentár zas Soňu varuje pred tým, že vaňa v priestore je to najväčšie zlo a má sa pripraviť na to, že voda bude všade.

Zdroj: Instagram

Zdieľaj článok:

Comments are closed.