Milujete kávu? Vyskúšajte túto špecialitu!

22. júla 2019
3578
 

Tiež patríte medzi milovníkov kávy? Už pár mesiacov si aj na Slovensku môžeme vychutnávať chuť kávových špecialít a iných pochúťok od Costa Coffe. Letné počasie väčšinu z nás zvádza k studeným nápojom a inak tomu nie je ani v prípade „kávičkárov“. V sezónnej ponuke Costa Coffe teraz nájdete novinku s príchuťou coly! 

Mladá baristka z Costa Coffee sa asi najskôr riadila heslom: „prísť, vidieť, zvíťaziť“. Naďa Krejčíčková pracuje v Costa Coffee ešte len 2 roky, ale baristický talent nezaprie. Za túto dobu stihla vyhrať súťaž Barista roka 2018 a zároveň aj súťaž Lagardere Foodservice Championship 2019. Víťazný kávový drink, ktorý v poslednej súťaži namiešala, je spojením Coca-Coly Zero a espressa. Je tak dobrý, že ho kaviareň Costa Coffee zaradila do letnej ponuky svojich kávových nápojov. V ponuke kaviarní sa tak objaví nápoj, ktorý pripravila ich baristka. Príďte teda ochutnať nápoj, ktorý dobyl svet. Jeho meno je Espresso cherry cola.

Silná dvojka

Máte rádi kávu? A Coca-Colu? Pokiaľ ste dvakrát odpovedali áno, tak musíte ochutnať úplnú novinku v kaviarňach Costa Coffee. Tou je ľadový drink Espresso cherry cola, ktorý namiešala baristka Costa Coffee a zožala ním na súťažiach prvé miesto. Bola by škoda sa o takýto drink nepodeliť aj s ostatnými. Drink je silný a schladí aj v tých najteplejších dňoch. Základom je dvojité espresso, ktoré sa vyshakuje s višňovým sirupom a ľadom. Preleje sa do pohára naplneného ľadom a doplní studenou Coca-Colou Zero. Višňová príchuť ešte viac podtrhne kávový nápoj a bude sladkou bodkou na jazyku. Nápoj je dozdobený plátkom citrónu a koktejlovou čerešňou. V letných mesiacoch je kombinácia Coca-Coly a espressa osviežujúcím kávovým nabudením. Espresso cherry cola je k dostaniu vo všetkých kaviarňach Costa Coffee.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.