Lovestory v podaní Lady Gaga a Bradleyho Coopera si ihneď zamilujete!

4. októbra 2018
4703
 

Do slovenských kín dnes (4.10) prichádza hudobno – romantická dráma Zrodila sa hviezda. Už teraz sa o filme hovorí ako o veľkom nominantovi na zisk viacerých zlatých Oscarov. A niet sa čomu čudovať. Snímka ponúka hviezdne herecké obsadenie a silný soundtrack plný originálnych piesní.

Film doteraz stihol obehnúť viaceré filmové festivaly a odvšadiaľ sa ozývajú pochvalné kritiky. Bradley Cooper, ktorý v ňom nielenže stvárnil hlavnú postavu, si film aj sám zrežíroval, podieľal na scenári a dokonca si aj sám odspieval všetky pesničky. Veľkou oporou mu bola jeho herecká partnerka Lady Gaga. Zaujímavosťou je, že v hre o jej rolu boli pôvodne speváčky Beyoncé, Jennifer Lopez, Shakiru, Demi Lovato, Rihanu či Keshu.

Cesta za slávou

Lady Gaga si zahrá začínajúcu speváčku Ally, ktorá už vzdáva svoj veľký sen o speváckej kariére až kým nestretne Jacksona Mainea (Bradley Cooper), ostrieľaného muzikanta. „Mali sme k dispozícii hudobné štúdio, obklopili sme sa tými najlepšími skladateľmi a vytvorili sme množstvo piesní,” hovorí Gaga. „Dokonca sme ich písali aj počas natáčania. Skladbu “I don´t Know What Love is” som začala písať po tom, ako sme dotočili jednu zo scén v bare, pretože som bola pod vplyvom silných emócií,” dodáva.

Originálny soundtrack k filmu vyjde až po uvedení filmu v kinách. Zatiaľ nám ako ochutnávka musí postačiť pesnička “Shallow”, ktorá bola použitá v oficiálnom traileri. Videoklip si za prvý týždeň zozbieral viac ako 12 miliónov prezretí. Na slovenskom Youtube ide o aktuálne druhé najsledovanejšie video.

Zdroj foto: Continental film

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.