Spočítajte si, aké má home office výhody

20. apríla 2020
2645
 

Začnite tým, že si spočítate, koľko času a peňazí ušetríte, keď nejazdíte každý deň do práce a z práce. Využite ušetrený čas a peniaze pre seba.

Väčšina z nás už niekoľko týždňov pracuje z domu. Kým zo začiatku sme si chvíle strávené v kuchyni užívali, teraz nás už možno varenie otravuje. Ak svoj čas chcete radšej venovať práci, máme pre vás skvelé riešenie. Hotové jedlá vôbec nemusia byť nezdravé. Môžu byť rovnako chutné a pripravené z kvalitných potravín, ako keby ste si varili doma.

  • Miesto sedenia v mestskej hromadnej doprave alebo za volantom sa ráno skúste trochu ponaťahovať, vyskúšajte napríklad pozdrav slnku alebo si dajte dlhšiu sprchu.

Tip: vyskúšajte aj striedanie teplej a studenej vody, dôležité je začínať teplou a končiť studenou vodou). Nielenže Vás to spoľahlivo prebudí, ale pomôže to zvýšiť imunitu.

  • Doprajte si pokojné a bohaté raňajky, napríklad formou švédskeho stola. Vajíčka na Hnilička, chrumkavá slanina, čerstvo vytlačená pomarančová šťava, výborný čaj alebo káva s voňavým opečeným croissantom. Iste sa k Vám rada pripojí celá rodina. Garantujem Vám, že Vám potom práca pôjde oveľa lepšie

  • Na poludnie nemusíte strácať čas dochádzaním na obed do preplnenej reštaurácie, pretože si môžete vybrať z bohatého domáceho jedálneho lístka EXPRES MENU. Sviečková, španielsky vtáčik alebo kasulet Vám nezaberie viac ako 10 minút času pre ohrev, prípravu a servírovanie. Jedlá Komplet Menu s prílohou sú ohriate v mikrovlnnej rúre do 3 minút. Naviac vám vybrané pokrmy doručí prepravná služba až do domu, stačí si ich len vybrať na eshope EXPRES MENU.

Každý deň si môžete naplánovať jedálniček tak, aby ste sa na obed tešili a nemuseli jesť v rýchlosti rožok.

  • O čo skrátite dobu prípravy obeda, o to viac si môžete predĺžiť dobu samotného jedenia, kde si budete môcť vychutnávať každé jedno sústo. Urobte si z pracovného dňa domáci rituál, ktorý vás bude baviť a keď sa vrátite späť do zabehnutej praxe, budete na home office s láskou spomínať.

Tip na odľahčenú stravu pre home office: Doprajte si namiesto obeda polievku, ktorá vás zasýti, doplní chýbajúce tekutiny, nebude tlmiť činnosť vášho mozgu a navyše dodá telu veľa vitamínov a živín. Vyberať môžete v sortimente EXPRES MENU z celej rady bezlepkových polievok, ktoré vydržia skladované minimálne 3 roky v izbovej teplote. EXPRES MENU tiež odporúča kombinovať mäso s mixom hlávkových šalátov alebo inou zeleninou. Ak nechcete tráviť čas umývaním riadu po obede, vyberajte z ponuky Komplet Menu, ktorá obsahuje jedlo aj s prílohou v krabičke vhodné do mikrovlnnej rúry.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.