Lenny Kravitz sa už o pár mesiacov vráti na Slovensko!

16. októbra 2019
3522
 

Nestihli ste posledný slovenský koncert Lennyho Kravitza, ktorý bol za pár minút vypredaní? Nevadí. Celosvetovo úspešný spevák a multiinštrumentalista Lenny Kravitz ohlásil celosvetové turné. Po dvoch rokoch tak opäť zavíta aj do Bratislavy so svojím Here to Love Tour 2020. 

Multitalentovaný spevák a hudobník Lenny Kravitz ohlásil termíny svojho blížiaceho sa turné . Radovať sa môžu aj fanúšikovia zo Slovenska. V prvý júlový deň budúceho roku je totiž na programe šou na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Posledný Kravitzov koncert  na našom území, ktorý sa uskutočnil v júni 2018, zožal mimoriadny úspech a  vypredal sa bezprostredne po ohlasení tejto hudobnej udalosti. Organizátorom sa v rámci pripravovaného turné podarilo dohodnúť s manažmentom interpreta na vystúpení vo veľkorysejších  priestoroch Zimného štadióna Ondreja Nepelu, ktorý ponúka vyššiu kapacitu . „Zimný štadión Ondreja Nepelu pojme takmer dvojnásobnú kapacitu návštevníkov v porovnaní s AXA Arénou NTC, v ktorej sa posledný koncert Lennyho Kravitza uskutočnil. To sa odrazí na cene vstupeniek a budú tak cenovo dostupnejšie,“ informovali zástupcovia agentúry VIVIEN.

Foto: Jano Štovka

Multinštrumentalista Lenny Kravitz je známy svojimi nesporne energickými vystúpeniami. Aj nadchádzajúci  koncert sľubuje zachovanie odkazu a autentickosť jeho živých vystúpení.  Návštevníci podujatia sa môžu tešiť na prierez jeho tvorby. Zaznejú najväčšie hity Kravitzovej kariéry ako American woman, Fly away, I belong to you, Ain’t over til it’s over či skladba Again a mnoho ďalších.

Okrem piesní, ktoré mapujú hudobníkovu tridsaťročnú kariéru, sa priaznivci sympatického Američana dočkajú aj novšej produkcie. Na jeho jedenástom albume s názvom Raise Vibration povyšuje Lenny Kravitz spojenie rock n’rollu, funku, bluesu a soulu. Vnímavý k mladíckej inšpirácii, no obohatený tromi desaťročiami múdrosti, uvádza silné tvorivé znovuzrodenie a smelú, živú a brilantnú tvorbu primeranú jeho posolstvu a bezhraničnej duši.

Vstupenky na budúcoročný koncert budú v predaji od piatka 18. októbra 2019 od 10:00 hod. na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

Zdroj:  Janka Marczellová/VIVIEN

Zdieľaj článok:

Comments are closed.