TOTO je najlajkovanejšia fotka na svete!

15. januára 2019
3840
 

Instagram má nový rekord. Najúspešnejšou fotkou na tejto sociálnej sieti sa mohla niekoľko mesiacov pochváliť kontroverzná Kylie Jenner. Dnes je tomu úplne inak. Najväčším počtom lajkov sa môže pochváliť úplne obyčajná fotka!

Napadlo vám niekedy, že by ste si vyfotili obsah vašej chladničky? Ak by ste siahli napríklad po vajíčku, možno by ste sa dnes mohli pochváliť najlakovanejšou fotkou na svete! Fotka známej brunetky držala takmer rok rekord v najväčšom počte „páči sa mi to“ na Instagrame. Dnes je všetko úplne inak.

Na instagrame v údove tohto roku vznikol „úplne zbytočný“ účet s názvom World_record_egg. Jeho myšlienkou bol len zisk väčšieho počtu lajkov na jednom príspevku, než 18 miliónov, ktoré v minulosti získala spomínaná Kylie.

Vajíčko na fotke pritom nie je ničím výnimočné od tých, ktoré bežne kupujeme v supermarketoch. Vydarená recesia sa teší obrovskému úspechu. Fotka totiž za necelé dva týždne získala 40 miliónov lajkov a ich počet stále stúpa. Účet pritom sleduje „len“ necelých 6 miliónov užívateľov. Kto vie, kedy sa niekomu tento rekord podarí prekonať.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.