Britney Spears ohlásila stopku! Čo sa s ňou deje?

8. januára 2019
4282
 

Toto nikto nečakal. Americká speváčka Britney Spears v posledných rokoch prežíva mimoriadne úspešné obdobie. Vďaka angažmánu v Las Vegas sa jej opäť podarilo dostať na vrchol a zbaviť sa škandálov z minulých rokov. O to viac prekvapivá je náhla pracovná pauza.

Fanúšikovia americkej speváčky majú hlavy v smútku. Britney po svojom letnom turné po USA a Európe ohlásila návrat do Las Vegas, kde pravidelne vystupovala v rokoch 2013 až 2017. Veľkolepý návrat princeznej popu do mesta anjelov však nakoniec dostal červenú. Napriek tomu, že sériu koncertov sprevádzala masívna propagácia, Britney sa na poslednú chvíľu rozhodla plánované vystúpenia zrušiť.

Známa blondínka oznámila bližšie nešpecifikovanú pauzu, počas ktorej sa zdáva všetkých pracovných aktivít cez svoj Instagram. „Vôbec neviem, kde mám začať, pretože to je pre mňa veľmi ťažké. Neodohrám svoje plánované vystúpenia v Las Vegas. Tešila som sa, že vás všetkých v tomto roku uvidím, takže to láme moje srdce. Je však dôležité, aby ste na prvom mieste mali svoju rodinu…a toto je rozhodnutie, ktoré som musela urobiť. Pred pár mesiacmi bol môj otec hospitalizovaný a takmer zomrel. Všetci sme vďační, že z toho vyviazol živý, no je pred nim ešte dlhá cesta. V tejto chvíli som sa musela  rozhodnúť pre svoju rodinu. Dúfam, že to pochopíte,“ fanúšikom 37-ročnej hudobníčky ostáva dúfať, že sa čoskoro opäť vráti do práce a dočkajú sa plánovaných vystúpení a nového albumu.

Foto: Facebook/BritneySpears

Zdieľaj článok:

Comments are closed.