Nešťastne zamilovaná Selena Gomez hlási comeback! Najhoršie má konečne za sebou

24. októbra 2019
3846
 

Mladučká speváčka Selena Gomez si v posledných štyroch rokoch prežila skutočne veľa. Okrem toho, že opäť prekonala rozchod s Justinom Bieberom, musela absolvovať transplantáciu obličky. Teraz je však pripravená reštartovať svoju hudobnú kariéru. Bez zbytočných pozlátok priznáva, že jej trvalo niekoľko rokov, kým konečne našla samú seba.

Svoj posledný album Selena Gomez vydala ešte v roku 2015. Od tej doby síce vydala niekoľko singlov, no o novom albume dlho žiadna zmienka nebola. Práve skladba Lose You To Love Me je predzvesťou novej štúdiovky, ktorá svoj dátum vydania ani názov ešte nepozná, no zrejme sa máme na čo tešiť.

Po vypočutí nového singlu je zrejme všetkým viac než jasné, že 27-ročná speváčka túto pieseň adresuje Justinovi Bieberovi. S ním sa defitinívne rozišla zrejme až v tej dobe, keď si Bieber miesto nej našiel svoju aktuálnu manželku Hailey Baldwin. „Potrebovala som ťa stratiť, aby som našla samú seba. Tento tanec ma pomali zabíjal. Potrebovala som ťa znenávidieť, aby som sa milovala.“

Gomez so svojou novou piesňou zabodovala na všetkých frontoch. Na Youtube získala za prvý deň už cez 20-miliónov prezretí a to aj napriek tomu, že jej najnovší videoklip bol nakrúcaní na Iphone. „Táto pieseň bola inšpirovaná vecami, ktoré sa odohrali v mojom živote. Chcem, aby ľudia pocítili nádej a vedeli, že keď obrátia stranu, nájdu svoju silnejšiu a lepšiu verziu,“ dodala Selena.

Na znak vďaky Selena svojich fanúšikov odmenila ďalšou skladbou spolu s videoklipom. Tentokrát však siahla po tanečkej nahrávke Look At Her Now, v ktorej dokazuje, že to pochmúrne obdobie už je našťastie za ňou. „Bol to jej prvý skutočný milenej. Aj jeho, kým nedostal ďalšie. Bože, keď to zistila, tak klesla na dno. Samozrejme bola smutná, ale teraz je rada, že sa vyhla guľke. Trvalo to pár rokov, kým vstrebala slzy. Ale teraz sa na ňu pozri a sleduj ju odchádzať,“ odznie v skladbe.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.