Ako si spríjemniť domácu karanténu? Vyskúšajte čierne potešenie NERO

30. marca 2020
2647
 

Niektoré značky v tomto období výrazne svoje aktivity škrtajú. To však nie je prípad obľúbených mikrodrinkov od Waterdrop. Práve teraz, keď všetci ostávame doma opäť do predaju prichádza jedinečný NERO. Limitovanú edíciu výnimočnej kombinácii netradičných chutí si kúpite aj z pohodlia domova.

Dodržiavanie pitného režimu je mimoriadne dôležité počas celého roku. Náročnejšie je to najmä vtedy, ak nám čistá voda nechutí. To nie je len problém u tých najmenších, ale často aj u dospelých ľudí. Mnoho ľudí hľadá náhradu, v podobe sladených nápojov. Tie však nášmu telu môžu skôr uškodiť.

Počas náročných časov, kedy sa každý potrebuje sústrediť a byť fit, je tou správnou voľbou nové NERO. Stále populárne aktívne uhlie a obľúbený kofeín dodajú dávku antioxidantov a po zime zbavia telo škodlivých látok. Kombinácia povzbudzujúceho extraktu z kolového orecha a výťažku z guarany dodá nával energie.

Nero vám doplní prísun minerálov a dôležité vitamíny C, B6, B12, ktoré teraz potrebuje každý organizmus. Lahodnú a osviežujúcu chuť každému NERU dodáva extrakt z tradičnej čiernej ríbezle. Povzbudí každú unavenú myseľ vďaka jedinečnej kombinácii superpotravín a vitamínov. A to všetko bez cukru.

Mikrodrink NERO si jednoducho pripravíte v limitovanej čírej sklenej fľaši s unikátnym čiernym viečkom. Dizajnovými doplnkami sú aj rafinované čierne poháre s karafou a NERO nerezové slamky. Waterdrop NERO však nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Viac informácií nájdete na stránke www.waterdrop.sk.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.