Kinohit After prichádza s pokračovaním. Dočkáme sa ešte viac vášne!

2. septembra 2020
2252
 

Minulý rok sa na plátna kín dostal milostný príbeh After: Bozk, spracovaný podľa úspešnej knižnej predlohy, ktoré napísala Anna Toddová. Osudová láska Tessy a Hardina sa stretla s obrovským úspechom a tak už po roku prichádza pokračovanie ich príbehu pod názvom After:Sľub. Ich vzťah prejde divokým vývojom i zradou a čaká ju naozajstná skúška ohňom. Či toto obdobie ustoja zistíme v kinách už od 3. septembra.

Prvému filmu zo série After fanúšikovia vyčítali, že sa na kameru dostalo len veľmi málo sexuálnych scén. Na scenári tentokrát pracovala priamo autorka knižných predlôh , čo fanúšikom sľubuje väčšiu vernosť knihám a oveľa viac vášne. Prvá časť s názvom After: Bozk však aj napriek tomu zaznamenala v slovenských kinách podobný divácky úspech ako úvodný diel ságy Twilight.

Autorka pritom pôvodne vôbec nerátala s tým, že sa príbeh stretne s takým úspechom.Prvé príbehy pod hlavičkou After písala Anna Toddová na voľne prístupnú internetovú platformu Wattpad, kde sa stali obrovským hitom a získali si miliardu prečítaní. Úspech, aký autorka nečakala ani v najtajnejších snoch, vyústil do vydania série kníh a následne aj do natáčania celovečerných filmov.

Slušné dievča Tessa a tajomný rebel Hardin prepadli vzájomnej osudovej láske. Na ničom inom nezáleží a ani jeden z nich nemá čo stratiť. Až na to, že môžu stratiť jeden druhého, teda vlastne úplne všetko. A práve takéto nebezpečenstvo hrozí vo chvíli, keď sa Tessa dozvie o stávke, ktorá ich vzťahu predchádzala, a o jednom Hardinovom škaredom tajomstve z minulosti. Hardin býval krutý a nespútaný, často dievčatá využíval a potom ich odkopol. Teraz je to on, kto by mohol skončiť so zlomeným srdcom. Urobil obrovskú chybu, pre ktorú sa môže láska jeho života skončiť. Dokáže prekonať tiene minulosti a vybojovať svoju lásku späť? Nebude to jednoduché. Silná vášeň a divoký vzťah totiž Tessu zmenili – už nie je tým nevinným dievčaťom. Stále je zamilovaná, ale zároveň je aj silnejšia a dospelejšia. Určite sa nechce utápať v slzách. Nový chlapec, ktorý sa v jej živote objavil, je navyše pozorný a dobrý. S ním by jej srdce mohlo konečne nájsť pokoj. Je ale pokoj to, po čom skutočne túži? Nevyhrajú napokon elektrizujúce dotyky, nenásytné bozky a horúca túžba, ktorú dokáže vzbudiť iba nebezpečný Hardin Scott?

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.