Módna polícia z bratislavskej pláže. Čo si obliekla Misska Bakošová, Tekeljaková či Barková?

27. augusta 2019
4147
 

Párty vo veľkom štýle! Tento rok svoje 40. narodeniny oslavuje známa austrálska značka Aussie, ktorá sa špecializuje na výrobu vlasových produktov. Pri tejto príležitosti na bratislavskú Mágio pláž prišlo niekoľko blogeriek ale aj bývalé finalistky súťaže Miss. Na akcii nechýbala sympatická Barbora Bakošová, krásna Lenka Tekeljaková a ani dvojnásobná mamička Zuzana Barková.

„Život je aj o niečom inom ako o vlasoch … tie sú však dobrým miestom, kde začať” – týmto heslom sa riadi svetoznáma značka vlasových produktov Aussie. Produkty s kengurou v loge sa tešia po celom svete veľkej obľube vďaka prírodným ingredienciám priamo z austrálskej divočiny. Dôkazom ich kvality je určite to, že na trhu sa držia už štyri dekády.

Ak pre vás doteraz cesta do Austrálie bola nesplneným snom, máte šancu to zmeniť. Stačí ak si do konca septembra kúpite produkt od Aussie v predajniach dm drogerie a odfotíte sa s nim na svoj Instagram. Šťastná dvojica si potom na vlastnej koži užije 17-dňové #AussieLeto spolu s charizmatickou Barborou Bakošovou! Viac info o súťaži nájdete na mojadm.sk/Aussieleto.

Barbora Bakošová

Prvou Vicemiss Slovensko sa v roku 2015 stala sympatická Barbora Bakošová. Tá sa dodnes venuje modelingu a tiež práci moderátorky pre portál Refresher. Okrem toho stíha štúdium divadelného manažmentu na VŠMU. Na bratislavskej pláži ukázala modrých šatách, ktoré jej dievčenskému imidžu skvelo pristali! Kto vie, či si ich pribalí aj na cestu do Austrálie!

Lenka Tekeljaková

Druhou Vicemiss Slovensko sa v roku 2016 stala Lenka Tekeljaková. Rodáčke z Liptovského Mikuláša síce víťazstvo ušlo, no modelingu sa venuje dodnes a pravidelne ju môžeme vidieť aj na rôznych spoločenských akciách. Nežné šaty v jej prípade nikdy nič nepokazia a aj v tomto prípade hrala najväčší prím jej charizma!

Zuzana Barková

Táto ryšavka je dnes síce známa ako blogerka Zrzkastyle, jej minulosť je však oveľa pestrejšia. Svoju mediálnu kariéru začala v reality šou Dievča za milión, neskôr sa uchádzala o titul Miss Universe, ktorý síce nevyhrala, no Slovensko napokon predsa prezentovala na svetovom finále. Dvojnásobná mamička vie čo jej pristane. V žltých šatách totiž doslova žiarila!

Simona Škodová

Mladá blogerka síce ešte nemá takú pozornosť, ako ostatné spomínané dámy, no aj za pomerne krátku dobu toho stihla poriadne veľa. V minulosti bola tvárou čoraz úspešnejšej značky Kuku a v súčasnosti ju môžeme vidieť po boku komičky Evelyn v kampani pre Kaufland. Simona Škodová má to šťastie, že vďaka prirodzenej kráse aj v jednoduchom tričku a denimovej sukni vyzerá skvelo!

Marika Časnochová

Ďalšiamodelka na zozname bola finalistkou Miss Slovensko ešte v roku 2010. Okrem toho, že Marika Časnochová dnes vychováva dcérku, vedie úspešný online magazín a stále stíha aj prácu modelky. Blondínka si nenechala újsť ani narodeninovú oslavu Aussie, kde dorazila oblečená v jednoduchých letných šatách.

Jana Kočišová

Známa stylistka a blogerka JankaTopanka môže na niekoho pôsobiť až príliš extravagantne, no sebavedomie jej uprieť nikto nemôže. Rodáčka z Michaloviec má všetky trendy v malíčku a vie, čo jej pristane. Na pláž pod bratislavským Ufom prišla v červených šatách s retro nádychom, ktoré doplnila efektnou ľadvinkou a sponou vo vlasoch.

Foto: Vlado Anjel

Zdieľaj článok:

Comments are closed.