Originálny projekt MÚZA chce vzdelávať deti aj dospelých

17. septembra 2020
2692
 

MÚZA Bratislava je jedinečný multikultúrny projekt, ktorý sa venuje umeleckému vzdelávaniu detí a dospelých. Vznikol pod vedením Natálie Mazanovej, ktorá sa dlhodobo venuje umeleckému vzdelávaniu. Keďže sa umelecké štúdio MÚZA ako reprezentant Slovenska teší nejednému medailovému úspechu, samotné sociálne siete už nestačia na odprezentovanie všetkých informácií, ktoré by vás mohli zaujímať. Preto sa v  MÚZE Bratislava rozhodli vytvoriť si novú webovú stránku na Webnode.

Vďaka jednoduchému editoru bol web hotový ešte pred zahájením nového semestra. Webové stánky poskytujú neobmedzený priestor, takže je možné umiestniť všetky informácie a texty, ktoré sa na sociálne siete nezmestia. Dobrou radou na úvod je pripraviť si obsah, teda fotografie, videá, texty a následne si stačí vybrať šablónu, ktorá sa vám najviac páči. Pri projekte MÚZA padla jasná voľba na šablónu s baletnou školou. Vďaka intuitívnemu editoru si zakladateľka poradila s vytvorením samotnej stránky v priebehu dvoch večerov. Pri vyskytnutí otázok sa stačilo obrátiť na oddelenie zákazníckej podpory, ktorá je k dispozícii v lokálnom jazyku pre všetky krajiny, kde Webnode pôsobí.

Na novej webovej stránke nájdete užitočné informácie veľmi rýchlo a jednoducho. V prehľadnej šablóne sú okrem základných údajov umiestnené aj úspechy študentov z medzinárodných súťaží a tiež lokácia akadémie spolu s mapou. V prípade otázok stačí napísať svoj dotaz do jednoduchého formuláru a odpoveď príde priamo na uvedenú mailovú adresu. Vďaka mobilnému editoru je možné zmeny aktualizovať kdekoľvek a kedykoľvek, takže prípadné zmeny alebo aktuality sa zo stránky dozviete takmer okamžite. Viac informácií nájdete na www.webnode.sk.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.