Legendárny Scooby-Doo sa vracia na plátna kín!

17. júla 2020
4408
 

Neexistuje zrejme žiadne dieťa, ktoré by aspoň raz nevidelo jeden z filmov so psím detektívom Scooby-Doo. Miláčika množstva generácií s nezlomným apetítom čaká ďalšia záhada, ktorú bude riešiť s pomocou svojich verných priateľov. Na plátna kín sa film mal dostať ešte 14. mája, kvôli pandémii koronavírusu sme si však museli počkať o pár mesiacov dlhšie. Nový termín premiéry je 23. júla 2020.

Psieho hrdinu Scooby-Doo si neodmysliteľne dlhé roky spájame s jeho ľudskou partičkou Shaggym, Fredom, Daphne a Velmou. Ako sa však vlastne zoznámili a vytvorili zoskupenie známe ako Záhady s.r.o.? Na túto otázku nám dá odpoveď nový film s jednoduchým názvom SCOOB!

Teraz budú musieť čeliť najväčšej záhade, s akou sa stretli – ktosi sa pokúša vypustiť medzi ľudí démonického psa, strážiaceho podsvetie. Ak by sa mýtický Kerberos skutočne dostal na svet, „hafokalypse“ by nič nestálo v ceste. Ako sa však zdá, Scooby-Doo má možno predurčený osud významnejší, než si ktokoľvek dokáže predstaviť.

K svojim úlohám sa vďaka slovenskému dabingu vrátia Marián Slovák (Scooby-Doo), Miro Noga (Shaggy), Viktor Horján (mladší Shaggy) či Vanda Růžičková (Daphne). Pridajú sa k nim napríklad Dávid Hartl, Zuzana Porubjaková a ďalší. Do distribúcie snímku uvedie spoločnosť Continental film.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.