Kúpeľňa dotiahnutá k dokonalosti!

26. novembra 2021
1438
 

Kúpeľňa je veľmi intímnym priestorom zameraným na osobnú starostlivosť. Zákazníci hľadajú riešenia, ktoré im poskytnú podporu a pohodlie pri kúpeľňových rituáloch v každej fáze ich života. Nová generácia všetkými obľúbeného radu batérií Eurosmart mení zažitý pohľad na tradičnú kúpeľňovú batériu a spĺňa požiadavky zákazníkov prostredníctvom širokej škály inovatívnych technológií[1]. Nová batéria Eurosmart sľubuje vysoký komfort, osviežujúci a kozmopolitný dizajn a jednoduchú inštaláciu. To je kombinácia, ktorá z tejto batérie robí ideálnu voľbu pre každú kúpeľňu.

„Rad Eurosmart sa s každou generáciou posunul o kus dopredu, čo je zásadné, pokiaľ chcete na trh uvádzať zmysluplné produkty. Naše prostredie sa neustále premieňa a my musíme reagovať na meniace sa potreby novými produktovými riešeniami. V súčasnosti núti celosvetová zdravotná kríza svet prehodnocovať hygienické štandardy. Preto sme vyvinuli hybridnú verziu batérie Eurosmart, ktorá kombinuje bezdotykové a ručné ovládanie, čo zvyšuje úroveň hygieny. Ďalším príkladom sú varianty pák, ktoré odrážajú zložitosť rôznych životných situácií a skutočnosť, že každý zákazník má iné potreby. Dlhé páky uľahčujú každodennú prácu lekárov, zatiaľ čo páky s prierezom sú ideálne pre deti a staršie osoby vo viacgeneračných domoch. Rad Eurosmart je dokonalým dôkazom toho, že inovácie sa neobmedzujú iba na produktové novinky. Inovatívne myslenie so sebou nesie tiež schopnosť pozerať sa na dlhodobo úspešné produkty v novom svetle. Iba tieto riešenia zamerané na používateľa nám umožňujú vytvárať lepšie domovy,“ hovorí Jonas Brennwald, Leader LIXIL EMENA.

Všestrannosť v tom najlepšom svetle

S novou generáciou kúpeľňových batérií Eurosmart predstavuje spoločnosť GROHE nielen moderný dizajn, ale tiež celkom nového modelového variantu. Vývoj radu Eurosmart je zameraný na vytváranie účelovo zameraných produktov a prebieha so zreteľom na konkrétne prípady použitia – napríklad variant Eurosmart Loop Lever s pákou s prierezom uprostred uľahčuje uchopenie. Vďaka tomu je táto batéria ideálna pre osoby s obmedzenou motorikou a pre domovy s opatrovateľskou službou, pretože umožňuje všetkým žiť čo najdlhšie samostatne. Variant batérie Eurosmart určený pre zdravotníctvo je vybavený mimoriadne dlhou pákou, ktorá umožňuje lekárom ovládať batériu lakťom, čím sa minimalizuje kontakt s povrchom. Rôzne varianty pák sa priamo vzťahujú k životu ľudí a sú dokonalým odrazom prístupu spoločnosti GROHE k dizajnu zameranému na človeka.

Hybridný model Eurosmart ponúka ďalšie výhody, čo sa týka hygieny. Kombinuje výhody pákovej a bezdotykovej batérie. Používateľ sa môže sám rozhodnúť, či vodu spustí pákou alebo pomocou bezdotykového, infračerveného senzora. Pokiaľ sa pri umývaní rúk nemusíte batérie dotýkať, je údržba o to jednoduchšia a riziko šírenia baktérií či krížovej kontaminácie celkom minimálne.

Pre ešte väčšie pohodlie najmä domácností s deťmi a seniormi sú batérie Eurosmart vybavené novou bezpečnostnou poistkou. Vďaka integrovanému termostatu je možné teplotu obmedziť, aby sa zabránilo opareniu.

Rad batérií Eurosmart však toho ponúka ešte viac – pre väčšie pohodlie ponúka model s vyťahovacím výpustom plnú flexibilitu – ideálnu na umývanie vlasov alebo čistenie umývadla. Technológie na úsporu vody a energie integrované do batérií radu Eurosmart podporujú snahu zákazníkov o dosiahnutie udržateľnejšieho životného štýlu. Napríklad technológia GROHE EcoJoy znižuje prietok vody a zároveň ju obohacuje vzduchom, čím zaisťuje dokonalý, objemný prietok a zároveň šetrí cenné prírodné zdroje. Skvelá voľba pre ekologicky zmýšľajúcich zákazníkov.

Od malých až po veľké – s radom GROHE Eurosmart si vyberie naozaj každý. Základný sortiment sa môže pochváliť štyrmi veľkosťami (od S až po XL), v niekoľkých montážnych variantoch pre rôzne modely umývadiel. A to najlepšie – pre ucelený dizajn interiéru môžu zákazníci zvoliť sanitárnu keramiku z radu GROHE Euro Ceramics, ktorá batériu dizajnovo aj funkčne doplňuje. Rad Eurosmart je možné navyše nájsť tiež v portfóliu kuchynských riešení GROHE, takže ide o dokonalú voľbu pre zladený dizajn interiéru celej domácnosti.

Vylepšite svoju domácnosť. Teraz to s GROHE Start zvládnete úplne sami

Pre tých, ktorí chcú inštaláciu vykonať sami, predstavila značka GROHE batériu GROHE Start, ktorá kombinuje mnoho výhod radu Eurosmart s praktickou novinkou – montážnym nástrojom 3 v 1. Toto inteligentné nápadité riešenie je súčasťou balenia všetkých štandardných batérií GROHE Start a umožňuje bezproblémovú inštaláciu a jednoduchú údržbu počas celej životnosti batérie. Vďaka tomu je GROHE Start ideálnym produktovým riešením pre šikovných spotrebiteľov.

Spoznajte budúcnosť na našej novej digitálnej platforme GROHE X.

Sledujte nás na sociálnych sieťach: Facebooku, Twitteri, Instagrame, LinkedIn a YouTube.

[1] * Uvedenie nových variantov pákových batérií GROHE Eurosmart a hybridnej batérie 2 v 1 bude nasledovať v auguste.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.