Eurovea Fashion Forward 2019: Hriešne drahé kúsky svetových značiek

15. apríla 2019
5047
 

Maratón prehliadok Eurovea Fashion Forward minulý týždeň do Bratislavy priniesol prehliadky množstva známych slovenských dizajnérov. Na prehliadkovom móle však nechýbali ani kúsky svetoznámych módnych domov Versace, Kenzo či Vivienne Westwood, ktoré sa predávajú v módnom dome Alizé.

Ak si chcete kúpiť kúsky preslávených módnych značiek, tak vo väčšine prípadov na Slovensku nepochodíte. Našťastie však v našom hlavnom meste už niekoľko rokov funguje módny dom Alizé, ktorý ponúka módne kúsky od MCM, Mulberry, Victorie Beckham, Versace či Kenzo.

V posledný prehliadkový deň Eurovea Fashion Forward sa finalistky Miss Slovensko 2019 na móle ukázali práve v kúskoch spomínaných značiek. Na svoje si však prišlo aj mužské oko, ktoré mohol zaujať štýlový karovaný oblek v zelenej farbe, či odvážna bodkovaná košeľa v kombinácii s béžovými nohavicami. Celej prehliadke, ktorá vyzerala ako vytrhnutá z parížskeho týždňa módy dominovali štýlové ľadvinky a batohy od MCM či Kenzo, ktoré v rôznych farebným prevedeniach oživili aj na prvý pohľad nudný outfit.

Foto: Milan Marsalka

Zdieľaj článok:

Comments are closed.