Schindlerová prehovorila o láske. Už chce len svätý pokoj!

11. novembra 2019
4461
 

Takto dobre ešte nikdy nevyzerala! Martina Schindlerová sa na hudobnú scénu po siedmych rokoch mlčania vrátila ešte v júni tohto roku, kedy vydala comebackový singel Radšej mi chýbaj. To, že s návratom to myslí vážne potvrdzuje novou skladbou Pokoj svätý, v ktorej bez hanby odhaľuje svoju najzraniteľnejšiu stránku!

Mladá, krásna a talentovaná. Keď sa v roku 2005 Martina Schindlerová objavila v prvej slovenskej SuperStar, každý jej predpovedal obrovskú budúcnosť. Rodáčka z Bratislavy mala všetko čo k štartu kariéry potrebovala, po šou vydala dvojicu úspešných albumov, no potom sa na sedem rokov úplne odmlčala.

O to väčšie prekvapenie pre jej fanúšikov bolo, keď sa rozhodla vrátiť na scénu. Napriek tomu, že si Martina vždy svoje súkromie starostlivo strážila, tak vo svojej prvej autorskej skladbe Pokoj svätý povedala viac, než za celú svoju kariéru.

Na to, že pre Schindlerovú ide o jej autorskú premiéru, dopadlo to viac než dobre. Martina naplno využila silu svojho hlasu a v spojení s úprimným textom v ktorom sa zrejem nájde každá nešťastne zamilovaná žena znie mimoriadne autenticky. S následnou produkciou dvojnásobnej mamičke pomohol Adam Kuruc.

„Hudba je spôsob, ako sa vyjadrujem, vtedy sa cítim sama sebou… Aké klišé, nájsť samého seba, byť sám sebou. Pred rokmi by som pretočila oči až do lebky pri tejto vete. Že akože čo je na tom? Kým iným by som akože mohla byť, keď nie sama sebou?! A už viem, že aj to sa dá. Že je dôležité uvedomovať si samého seba, spoznávať sa, prijať sa a pracovať na sebe… A že je to jediný recept na žitie, a nielen na prežívanie,“ napísala na svojom Instagrame.

Predchádzajúci singel Radšej mi chýbaj, ktorý Martina nahrala v spolupráci s Mirom Jarošom si do dnešného dňa na Youtube získal takmer 270 000 prezretí. Uvidíme, či sa Martine tento úspech podarí prekonať.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.