Vyzbrojte sa do jarného počasia!

16. apríla 2019
4817
 

Jar klope na dvere a s ňou a premenlivé počasie, keď každé ráno váhame čo na seba. Nechajte sa inšpirovať povinnou jarnou výbavou a nezaskočí vás prehánka ani slnečné popoludnie. Obľúbené kúsky sme hľadali medzi populárnymi značkami v McArthurDesigner Outlete Parndorf.

Biela košeľa

Biela farba je známa ako nositeľka harmónie a pokoja. Podľa feng-šuej navádza koncentráciu a je ideálna do kuchýň, spální a kúpeľní. Niet divu, že sa v nadchádzajúcej sezóne dostala na prvé priečky! V kolekciách nájdete bielu už klasicky medzi košeľami a tričkami, ale nebojte sa ani doplnkov ako sú kabelky alebo topánky. Ak zvolíte kvalitný materiál, ktorý sa dobre čistí nemusíte mať obavy.

Doplnky

Konečne prišiel čas na gumáky! Trendy obuv má svoje chvíľky slávy na jar, v lete počas festivalov a potom na jeseň a preto ju rozhodne treba vyvetrať. Nezabúdajte ani na dáždnik. Ochráni váš účes i make-up a vy si namiesto behu medzi kvapkami užijete svieži vzduch počas prechádzky.

Rifľovina

Nesmrteľná rifľovina útočí aj túto sezónu. Udomácnila sa medzi košeľami, bundami, alebo aj ruksakmi. Zaujímavá je kombinácia s tvídom – napríklad na mini sukni. Džínsový kúsok si pokojne zakúpte aj vo výpredaji – z módy nevyjde ani ďalšie roky.

Nechajte sa inšpirovať „must have“ kúskami sezóny:

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.