Miss Slovensko 2019: 10 najkrajších fotiek novej kráľovnej!

29. apríla 2019
5724
 

Nech žije kráľovná! Počas víkendu ste zrejme zaregistrovali voľbu Miss Slovensko 2019. V priestoroch bratislavskej Incheby sa už tradične stretlo dvanásť krások z celého Slovenska, ktoré zabojovali o zisk prestížneho titulu. V poradí už 23. kráľovnou krásy sa napokon stala sympatická Frederika Kurtulíková s číslom 4.

Miss Slovensko si už niekoľko rokov drží titul najprestížnejšej súťaže krásy na Slovensku. Tento status organizátori potvrdili aj v sobotu večer. Krásu finálovej dvanástky dievčat doplnil mimoriadne kvalitný program, vďaka ktorému môžeme hovoriť o jednom z najlepších ročníkov Miss za posledné roky.

Na javisku sa po boku dievčat ukázali speváčky Celeste Buckingham a Carmel Paradise. Neskôr sa mikrofónu chytil český spevák Mikolas Josef, ktorý v minulom roku zabodoval na svetovom finále Eurovízie. V závere večera sa na javisku ukázal slovenský spevák Adam Ďurica. Veľké prekvapenie priniesol aj návrat talentovej disciplíny, počas ktorej dievčatá ukázali svoju všestrannosť. Víťazka Frederika Kurtulíková predviedla bezchybnú hru na klavír.

Frederiku sprevádza prvenstvo počas priebehu celej súťaže, nakoľko bola tento rok úplne prvou, ktorá sa do Miss prihlásila. Modelingu sa 24-ročná Slovenska venuje už od svojich 17-rokov, plynulo hovorí angličtinou a dohovorí sa aj po španielsky či francúzsky. Keď si otvoríte instagramový profil našej novej Miss, určite vás presvedčí o tom, že titul získala zaslúžene.

TOP 10 Frederiky Kurtulíkovej:

Zdroj: Instagram

Zdieľaj článok:

Comments are closed.