Hriešne drahé nákupy Zuzany Plačkovej v Dubaji!

16. novembra 2018
5593
 

Zuzana Plačková nikdy nepatrila medzi ženy, ktoré by si museli odriekať. Pred pár dnami sa vrátila z exotického Dubaja, kde bola spolu s manželom Reném. Namiesto suvenírov v podobe magnetiek si známa Slovenka priniesla plné kufre nového oblečenia.

Zuzana Plačková sa nikdy netajila svojou láskou k oblečeniu a módnym vychytávkam. Niekdajšej hviezde reality šou v šatníku nechýbajú žiadne kúsky, ktoré aktuálne hýbu svetom módy. Počas dovolenky v Dubaji jej učarovala aj dizajnérska kolekcia Moschino v spolupráci s H&M. To však nie je ani zďaleka všetko. Plačková si v arabskej metropole dopriala nákupy, po akých túži každá žena. Zuzana si neodpustila ani prestížne značky Fendi či Gucci.

zdroj: instagram.com/queen.plackova

Zuzana vo svojich instastory priznala aj to, že Gucci opasok, po ktorom už dlhšie túžila stál v Dubaji zhruba o dvesto eur viac, ako v Európe, no aj tak si ho kúpila. Kontroverzná hviezdička núdzu o peniaze zjavne nemá. Pred pár týždňami dokonca otvorila vlastný podnik v centre Bratislavy, z ktorého sa veľmi rýchlo stáva mimoriadne obľúbené miesto.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.