Posledný týždeň zliav v Designer Outlet Parndorf. Nakúp so zľavou až 50%!

5. augusta 2021
2109
 

Milujete nakupovanie pri západe slnka? V tom prípade sa môžete tešiť na predĺženú otváraciu dobu od pondelka do piatku 21:00. Nákupy si užijete ešte viac vďaka zľave 50 percent na luxusné, lifestylové a dizajnérske značky. Záverečný týždeň letného výpredaja v McArthurGlen Designer Outlet Parndorf končí v sobotu 7. augusta

 Teplé letné večery, snové západy slnka a najnovšie módne trendy – čo viac potrebujú fashionisti k perfektnej letnej nákupnej atmosfére?  a ponúkne množstvo inšpiratívnych kúskov tých najnovších trendov za skvelé ceny. So zníženou cenou až do mínus 50% percent z predajnej ceny nakúpite exkluzívne luxusné, lifestylové a dizajnérske značky, ako sú Philipp Plein, Hugo Boss, Ermenegildo Zegna, JOOP!, Marc Cain, Desigual, Coach, Aigner, Babor, Furla, Kjus alebo Rituals, ktoré návštevníkom ponúknu všetko, po čom ich nákupné srdce túži. Centrum so skvelou nákupnou atmosférou a výberom z približne 160 medzinárodných predajní je tým pravým miestom na oddych. Horúce letné dni si fashionisti najlepšie vychutnajú vonku vo výbornej nákupnej atmosfére.

Nákupy pri západe slnka až do 21:00

Ak hľadáte nové trendy a chceli by ste zažiť nádherný západ slnka v Designer Outlet Parndorf, nemali by ste svoju návštevu odkladať: Predĺžená otváracia doba od pondelka 2. Augusta do piatku v čase od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 9:00 do 18:00, vám zaručí pokojnú návštevu Designer Outlet Parndorf. Útulné kaviarne a reštaurácie, jedinečná nákupná atmosféra a atraktívne ponuky robia z návštevy Designer Outlet Parndorf perfektný oddychový zážitok pre celú rodinu. Po úspešnom nákupe môžete deň zakončiť chutnou večerou alebo nápojom v kaviarňach a reštauráciách, ako Café Artner, Segafredo Espresso, Nordsee, Café Sacher Eck alebo wagamama. Prechádzky v príjemnej letnej noci a otvorené predajne obľúbených obchodov až do neskorých hodín – kto takúto nákupnú atmosféru nemiloval?

Zdieľaj článok:

Comments are closed.