Milujete zimu? Nová komédia Ženská na vrchole je stvorená presne pre vás!

5. novembra 2019
4146
 

Ak patríte medzi tú skupinu, ktorá miluje zimu a zasnežené hory, tak by ste si nemali nechať ujsť novú romantickú komédiu Ženská na vrchole. V hlavnej úlohe sa predstaví Anna Polívková, ktorej otca hrá vo filme celkom prvýkrát jej skutočný otec Bolek Polívka. Hlavnými mužskými predstaviteľmi sú Martin Dejdar a Marek Němec. Pred kamerou sa ukáže tiež Roman Pomajbo a Danica Jurčová.

Príbeh, v ktorom nebude núdza o sneh, dobrodružstvo a lásku sa odohráva počas vianočných prázdnin vo vysokohorskej chate, kde sa stretnú dve neúplné rodiny a dva odlišné pohľady na svet. Anna Polívková si zahrá rolu príliš starostlivej mamičky osemročného syna a nadšenú propagátorka zdravého životného štýlu vo svojej biokaviarni. Na horách, kam odchádza s nadšeným synčekom, stretáva dvoch mužov, hoci o žiadne zoznamovanie nestála. Jedným je horal a milovník adrenalínových športov Richard (Martin Dejdar) a druhým jeho živelný brat, člen horskej služby Mišo (Marek Němec).

„Nakrúcanie sa od toho klasického dosť líšilo, pretože sme boli v jednom prostredí vysokohorskej chaty, veľa ľudí pohromade, v podstate v extrémnych podmienkach, počasie sa menilo aj trikrát počas desiatich minút, takže to bol naozaj veľký adrenalín,“ opísal Dejdar nakrúcanie na Chopku v Nízkych Tatrách. Premiéra v slovenských kinách bude už 7. novembra 2019, distribútorom je spoločnosť Continental film.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.