Obrovské prekvapenie v hudobnom svete! Známa raperka sa stane matkou

21. júla 2020
2445
 

Viacero známych speváčok sa v posledných rokoch stalo matkou. Do týchto radov sa už čoskoro zaradí aj kontroverzná americká raperka. Nicki Minaj je dobre známa aj slovenskému publiku, ktoré určite pozná jej hity Anaconda, Super Bass či Starship. Mikrofón však už o pár týždňov vymení za dojčenskú fľašu.  

Spomínate si ešte na to, ako si minulý rok Nicki Minaj poštvala svojich fanúšikov po tom, ako zrušila niekoľko koncertov zo svojho turné? Výnimkou nebol ani bratislavský koncert, ktorý zrušila po niekoľkohodinovom meškaní a odvodnila to nedostatočným zdrojom elektrickej energie na štadióne. Celé európska šnúra skončila veľkým fiaskom a plánovaná americká časť sa neskôr úplne zrušila.

Minaj neskôr dokonca oznámila, že ide do „dôchodku“ a s kariérou v hudobnom svete končí. Fanúšikom sa však neskôr ospravedlnila a toto tvrdenie označila za príliš zbrklú reakciu. V posledných mesiacoch síce Nicki hosťovala na viacerých skladbách, no po spomínanom turné sa na verejnosti objavuje len minimálne a svoje súkromie si starostlivo stráži. O to väčšie prekvapenie sú jej najnovšie fotografie, kde pózuje s tehotenským bruškom.

O tehotenstve škandalóznej hudobníčky sa špekulovalo už v úvode roku, no Minaj tieto reči nijako nekomentovala. O tom, že by chcela mať svoje deti však prehovorila už v roku 2018 pre magazín Wonderland. Rodáčka z Trinidadu a Tobaga tento rok oslávi svoje 38. narodeniny, bolo už tak len otázkou času, kedy sa vytúženého dieťaťa konečne dočká.

Nicki síce žiadne podrobnosti o svojom tehotenstve neprezradila, dá sa však predpokladať že už je v treťom trimestri a svoje prvé dieťa tak privedie na svet ešte začiatkom jesene. Otcom je podľa všetkého Kenneth Petty, za ktorého sa Nicki vydala minulý rok.

View this post on Instagram

#Preggers ?

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on

View this post on Instagram

And finally, the Virgin Mary by #DavidLaChapelle ?

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on

Zdieľaj článok:

Comments are closed.