V ktorých obchodoch by nakupovali známe Disney princezné?

21. januára 2019
5838
 

Väčšina z nás v dobre pozná životy kultových krások od Disney. Ako by však vyzerali princezné Snehulienka, Popoluška, Rapunzel či Mulan, ak by ich životy odzrkadľovali ten náš? Krása a šarm by im nechýbal, ani bez rozprávkových rovnošiat!

Nadýchané sukne, honosné účesy, korzety a ligotavé korunky. To je súčasť garderóby každej správnej princeznej. Pre mnoho žien sú tieto rozprávkové krásky módnou inšpiráciou aj v dospelosti, čo niekedy môže pôsobiť veľmi komicky.

Aké oblečenie by však Ariela alebo Jasmina nosili, keby žili v reálnom svete a nakupovali v predajniach vychytených módnych značiek? Túto otázku si kládla ruská umelkyňa Anastasia Kosyanova, ktorá sa už od útleho detstva venuje maľovaniu a móde. Dnes má 28 rokov a jej prácu na instagrame sleduje cez 80 000 užívateľov.

Snehulienka

Disneyho verzia rozprávky Snehulienka a sedem trpaslíkov sa na plátna kín dostala ešte v roku 1938, no dodnes ide o jednu z najúspešnejších animovaných filmov všetkých čias. Snehulienka už je dáma vo svojom veku a značka a Tiffany & Co. Je pre ňu skvelá voľba.

Mulan

Čínska princezná Mulan v našich končinách nevzbudila takú pozornosť ako vo zvyšku sveta, no ani to nebránilo tomu, aby sa jej príbeh dočkal pokračovania. Zrejme nikoho by neprekvapilo, ak by si to táto sebavedomá kráska namierila práve do predajne značky Tom Ford.

Ariel

Príbeh o panne z mora sa dočkal desiatok menej či viac vydarených spracovaní. Žiaden si však nezískal takú pozornosť, ako Malá morská víla od Disney. Ariel si už život na súši skúsila, ak by sa dostala do reálneho sveta, tak by jej učarovala francúzska značka Dior.

Elsa

Hviezda nového milénia a ikona všetkých malých dievčat je nepochybne Elsa z Ľadového kráľovstva. Film z roku 2013 získal dvoch Oscarov a pri rozpočte zhruba 150 miliónov amerických dolárov zarobil takmer desaťnásobok. Známa blondínka by to vďaka oblečeniu Ralph Lauren pokojne ustála aj v chladnejšom počasí.

Rapunzel

O pár rokov mladšia je zlatovlasá Rapunzel z rozprávky Na vlásku z roku 2010. Animované dobrodružstvo vzniklo na motívy tradičnej rozprávky od bratov Grimovcov. V reálnom živote by k osobnosti mladej krásky dokonale pristalo oblečenie od Prady.

Popoluška

Ďalšou známou hviezdou na zozname, ktorá má vekovo najbližšie k Snehulienke je modrooká Popoluška. K dlhej blond hrive sa snáď žiadna iná farba nehodí tak, ako modrá. Tej by Popoluška ostala verná aj počas nákupov vo francúzskej značky Chanel.

Jasmina

Inšpiráciou pre vznik príbehu Aladina bola zbierka rozprávok Tisíc a jedna noc. Tento exotický príbeh by sa nezaobišiel bez čarokrásnej princeznej Jasminy, ktorá by svoj osobitný štýl naplnila u Cartiera.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.