Fashion Live 2019: Nesmrteľná kombinácia čiernej a bielej so značkou Dendis

9. októbra 2019
4559
 

Medzi veľké nádeje slovenskej módnej scény sa pred pár rokmi zaradil talentovaný Pavol Dendis. Ten upútal už na minuloročnom Fashion Live, kedy sa stal víťazom ceny Fresh Designer. Očakávania do jeho tohtoročnej kolekcie boli o to väčšie, mladý návrhár však nemal problém svoj úspech plnohodnotne obhájiť.

Čierna a biela farba patria bez zbytočných rečí medzi najobľúbenejšie farby v módnom biznise. Existuje len veľmi málo návrhárov a značiek, ktoré by vo svojich kolekciách nemali aspoň doplnky v týchto dvoch kontrastných farbách, ktoré vlastne farby ani nie sú.

Medzi milovníkov čiernej a bielej patrí aj začínajúci dizajnér Pavol Dendis, ktorý v 2018 absolvoval Vysokú školu výtvarných umení. Primárne sa síce vo svojej tvorbe zameriava na pánsku módu, no jeho nová kolekcia priniesla niekoľko minimalistických modelov určených pre nežné pohlavie. Navzájom kombinovateľné kúsky vďaka svojim strihom a farebnému prevedeniu môžete bez problémov využiť takmer v každom outfite.

Celkový dojem z prehliadky umocnila hudba a efektne zvolené doplnky modelov. Najviac zrejem pútala séria klobúkov s horiacou sviečkou, či ženské čelenky tvorené z konárikov stromov.

Foto: Martin Tomečko

Zdieľaj článok:

Comments are closed.