Milujete beh? Začnite o ňom blogovať!

16. mája 2019
4511
 

Beh je jeden z najobľúbenejších športov, ak ste s ním ešte nezačali, teraz je ten správny čas. Stačí len správna obuv, bežecký blog na Webnode a priatelia, ktorí vás podporia. Pravidelným behom, prípadne rýchlou chôdzou, prospejete nielen svojmu telu, ale aj mysli.

Patrí beh medzi vašu obľúbennú činnosť, no nikto vo vašom okolí s vami nezdiela vašu vášen a zapálenie pre pohyb? V tom prípade možno nájdete nových parťákov práve vďaka blogu, na ktorom môžete písať o svojich zážitkoch a skúsenostiach so športom. Dôležitými prvkami behu je nielen pravidelnosť, ale aj správna technika a tá je dôležitá aj v prípade blogu. Vďaka Webnode si svoju stránku vytvoríte úplne zdarma, navyše získate priestor na serveri vo veľkosti 100 MB a prenos dát s mesačným limitom do 1 GB.

Pri tvorbe blogu si zvolíte dizajn, farbu, písmo jednotlivých textov a samozrejme aj vhodný názov. Na svoj nový bežecký blog si môžete zaznamenávať obľúbené trasy a počet kilometrov, ktoré sa vám podarilo zabehnúť. Veľmi užitočné je mať aj kalendár pretekov, na ktoré sa chystáte. Svoje video záznamy z pretekov Webnode umožňuje umiestniť na blog cez youtube kanál. Priateľom stačí poslať link cez email alebo telefón.

V prípade, že sa rozhodnete založiť si bežecký blog ako skupina priateľov, každý z vás môže aktualizovať príspevky. Svoj web dokonca môžete zamknúť a sprístupniť len registrovaným užívateľom. So správnym bežeckým blogom vám pomôže dosiahnuť športové ciele a navyše budete mať aj milé spomienky na svoje začiatky. Dnes takto bloguje viac ako 30 miliónom užívateľov po celom svete. Veľkou výhodou je to, že sa vždy môžete spolahnúť na podporu v lokálnom jazyku, kde vám pomôžu s akýmkoľvek problémom. Viac informácií nájdete na www.webnode.sk.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.