Šialene farebná blogerka Stylemon: Prečo nenosí čiernu?

12. októbra 2018
6099
 

Nič čierne by ste u nej nenašli! Reč je o sympaticej Lenke, ktorá sa už nejaký ten piatok venuje blogovaniu. Svoj prvý článok publikovala 1. augusta 2014 a dnes pod menom Stylemon patrí medzi najobľúbenejšie slovenské blogerky.

Rodáčka zo Zvolena Lenka Madlenová síce už niekoľko rokov žije v Brne, srdcom však ostáva hrdá Slovenka. Lenka, ktorá sa v minulosti netajila láskou k fast-fashion reťazcom  sa dnes snaží módu recyklovať. Láska k nakupovaniu jej samozrejme ostala, dnes však uprednostňuje kúsky od slovenských návrhárov.

Pri pohľade na fotky mladej Slovenky sa možno čudujete, kde nachádza toľko farebných miest. Sama však priznáva, že to je fuška. Keď objaví vhodnú lokáciu, okamžite si ju zapisuje do poznámok, aby na ňu nezabudla. Pre Pudink prezradila, ako sa pred pár rokmi dostala k blogu a prečo vôbec nenosí čiernu.

Blogerské začiatky

Odjakživa som bola kreatívna, ako malá som tancovala, potom som maľovala. Neskôr sa k tomu pridala láska k písaniu, móde a fotografii. A keď som pred asi 4 rokmi videla na internete napríklad fotky Chiarry Ferragni alebo našej Ivanky Petrušovej, vedela som, že toto je presne to, čo skĺbi všetky moje záujmy.

View this post on Instagram

Ak nerátam tip na eko odličovacie tampóny a rukavicu, tak som vám sem dlho nedala žiaden beauty tip! Je teda načase a poviem vám, toto je pecka. Z @pupamilanoslovensko mi na vyskúšanie poslali pár produktov z ich novej línie Natural Side, ktorá je vyrobená s čo najväčším ohľadom na životné prostredie (obaly sú sčasti z cukrovej trstiny, cool, nie?). Všetky produkty sú fajn, no BB krém mi nedalo vám neodporučiť! Je to jeden z naj BB krémov, aké som vyskúšala. Nemám až tak zlú pleť, takže mame up takmer vôbec nenosím, len BB krém, ktorý len zľahka zjednotí pleť. Tento je ľahučký a na pleti ho takmer nevidno (nemám rada, keď na žene doslova kričí, že má pleť ukrytú pod silne krycím make upom, alebo to len ja to neviem nosiť??? ?). Tento BB krém však má aj dlhú výdrž, poľahky mi vydržal 12 hodín na pleti až do samej noci. Máte na oplátku pre mňa nejaký beauty tip? Do komentára s ním! ❤️❤️❤️ . #beauty #beautytip #makeup #model #slovakblogger #slovensko #slovagirl #czech #selfie #blonde

A post shared by Stylemon Módny Blog ??? (@stylemon.blog) on

Život v Brne

Brno som si zamilovala už dávno kvôli rôznym veciam. Predsalen, je to mesto väčších možností než stredoslovenská dedinka, odkiaľ pochádzam. Mám tu priateľov a mám pocit, že tu ľudia žijú trochu pomalšie ako v Bratislave. Sú srdeční, priateľskí a na nič sa nehrajú. No a psíky – toto je mesto psíčkarov! A či mi chýba Slovensko? Nemá kedy, pretože som rozlietaná aj medzi Bratislavou a Zvolenom. Som taký rozlietaný digitálny Nomád, no absolútne sa nesťažujem.

Život blogera

Blogovanie prináša nielen množstvo skúseností a nadobudnutých vedomostí, ale aj veľa zážitkov. Ešte v čerstvej pamäti mám napríklad vynikajúci London Fashion Week s ďalšími skvelými slovenskými blogermi či trip do Francúzska s Yves Rocher, kde sme sa stretli a viedli plodný rozhovor priamo s marketingovou riaditeľkou tejto značky.

View this post on Instagram

Čím som staršia, tým menej ľudí okolo mňa potrebujem. Niekedy som doslova vyhľadávala davy, festivaly, diskotéky a voľné chvíle som trávila s kopou kamarátov. Aj Miláno síce malo svoje čaro, len keby tam nebola tá triliarda všadeprítomných ľudí. Čím som staršia, tým viac si viem vychutnať samotu, ktorá je pre mňa doslova liečivá. A momentálne patrí medzi moje top turistické destinácie pustý ostrov. Škoda, že namiesto toho to bude Francúzsko, Londýn a Malajzia. ?? #nestazujemsa . #wearetheanswear #answearsk outfitoftheday #ootd #dnesnosim #daybyme #womanoutfit #multicolor #fashionfrend2018 #slovensko #slovagirl #slovak #slovakblogger #czech #bratislava #brno #praha #milan #milano #duomo #dnescestujem

A post shared by Stylemon Módny Blog ??? (@stylemon.blog) on

Absencia čiernej

Čierna mi jednoducho evokuje smútok. Taktiež nejako vnútorne cítim, že nekorešponduje s mojou osobnosťou a celkovo sa v nej necítim komfortne. Na iných ženách sa mi však nesmierne páči! Je sexi, univerzálna a nadčasová. Ak sa mi do outfitu hodí niečo tmavšie neutrálne, volím tmavomodrú alebo sivú. Ako sa tak ale pomedzi písanie týchto slov pozerám do môjho šatníka, nevidím tam ani také tie typické zemité jesenné farby – bordová, hnedá alebo horčicová. To však neznamená, že sa mi nepáčia na iných ženách alebo že ja som ich v minulosti nenosila. Momentálne som proste vo fáze farieb a dúfam, že ma to ešte veľmi veľmi dlho neomrzí.

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.