Ultra Europe 2019 prináša svetoznáme mená na dosah Slovákom!

4. júla 2019
3455
 

Neodmysliteľnou súčasťou leta sú hudobné festivaly. Mnoho Slovákov každý rok cestuje kvôli svojim hudobným interpretom do zahraničia a inak to určite nebude ani toto leto. Už budúci víkend budete môcť zažiť najlepšiu párty v Európe pri mori na festivale Ultra Europe 2019 v meste Split, v Chorvátsku. Miesto konania je ako každý rok futbalový štadión Poljud.

Popularita festivalu Ultra Europe 2019 stúpa každým rokom, a fakt, že Chorvátsko patrí medzi európsku špičku letných destinácií, priťahuje viac ako 150-tisíc návštevníkov rôznych kútov sveta. Spojte si dovolenku pri mori s nezabudnuteľným festivalovým zážitkom. Okrem toho, že javisko prinesie aj tento rok výnimočnú hudbu, nebude chýbať ani prehliadka miestnych talentov a poprední umelci z celého sveta. Celá akcia je každoročne veľmi dobre zorganizovaná a aj z tohto dôvodu sa stala jedným z najnavštevovanejších a najžiadanejších festivalov, ktoré sa konajú v Európe.

Ďalší ročník Ultra Europe určite dosiahne nové a vzrušujúce hranice tým, že poskytne vynikajúce letné hudobné dobrodružstvo v destinácii raja, Jadranského mora. Prinášame vám zoznam tých najzvučnejších mien, ktorí ovládnu hudobné pódium a prinesú milovníkom elektronickej hudby hudobnú explóziu. Nenechajte si preto ujsť Ultra Europe 2019, ktorý sa uskutoční 12., 13., 14. júla v Splite.

Tento rok sa tu predstavia mená ako Armin van Buuren, Carl Cox, David Guetta, Swedish House Mafia, The Chainsmokers, Afrojack, Nicky Romero či napríklad Steve Aoki. Kompletný festivalový line-up nájdete na oficiálnej stránke festivalu, kde si stále môžete zakúpiť lístky, pričom cena za jednodňový vstup je 75 eur a cena za lístok na celý víkend je 189 eur.

Zdroj: Ultra Europe

Zdieľaj článok:

Comments are closed.