Twiinsky zverejnili odvážne video Que Me Gusta. Ľudia sa z nich smejú!

7. augusta 2019
5235
 

Daniela a Veronika Nízlové patria už niekoľko rokov medzi obľúbené tváre slovenského šoubiznisu. Máloktorá speváčka v našich končinách si môže povedať, že by sa spevu bez prestávky venovala tak dlho, ako duo Twiins. Sexi kráskam najnovšie zachutila španielska hudobná produkcia, ktorú využili aj v novom hite Que Me Gusta.

Dievčatá zo skupiny Twiins vždy vedeli ako zaujať. Inak tomu nie je ani v prípade ich nového klipu k singlu Que Me Gusta. Daniela a Veronika síce tento rok oslávili 33 rokov, no odvahu a charizmu by im mohli závidieť aj o dekádu mladšie krásky. Napriek tomu, že pod videom je množstvo neprajných komentárov, ktoré dievčatá odsudzujú z toho, že pôsobia až príliš lacné, tak klip sa teší veľkému úspechu. Za prvý týždeň si piesen získala 200 000 prezretí a obsadila 5. priečku v trendoch slovenského Youtube.

Len veľmi sporo oblečené dievčatá pred kamerou bez hanby ukazujú svoje bujné poprsie, či twerkujúci zadok. To sa zjavne množstvu Slovákov nepáči. Faktom však ostáva, že v zahraničí sú podobne provokatívne videoklipy úplne bežné. O video sa postaral talentovaný Michal Nemtuda a Boris Beharka. Autormi skladby sú Michael James Down a Will Taylor.

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.