Premiéra filmu Šťastný nový rok: V čom prišli nestarnúca Emília Vášáryová či krásna Táňa Pauhofová?!

2. decembra 2019
5645
 

Medzi filmové hity tohtoročných Vianoc bude nepochybne patriť romantická komédia Šťastný nový rok. Snímka láka na hviezdne komando v zložení Táňa Pauhofová, Gabriela Marcinková, Zuzana Norisová a Antónia Lišková, ktoré doplní obľúbená slovenská herečka Emília Vášáryová. Na slávnostnú premiéru v bratislavskom kine dorazilo množstvo hviezd, no najväčšiu pozornosť pochopiteľne pútali spomínané herečky.

Film Šťastný nový rok sleduje príbehy štyroch priateliek, ktoré sa nachádzajú v rôznych životných situáciách. Hlavnou témou je láska a partnerské vzťahy, ktoré sú v reálnom živote často komplikované. Pri pohľade na fotografie z premiéry všetko nasvedčuje tomu, že hlavné predstaviteľky si spolu sadli aj mimo kamier. Film sa do kín dostane už 5. decembra.

Premiéru filmu si nenechala ujsť ani legendárna herečka Emília Vášaryová, ktorá aj vo svojich 77-rokoch dokázala, že s prehľadom dokáže zatieniť oveľa mladšie ročníky. Na premiéru dorazila v elegantnej čiernej róbe, ktorú doplnila efektnou kvetovanou brošňou.

Foto: Peter Frolo

Hanbu si v Bratislave nespravila ani mladučká česká herečka Anna Kadeřávková. Len 22-ročná rodáčka z Prahy by sa v rafinovaných flitrovaných šatách pokojne mohla prejsť aj na odovzdávaní Oscarov, kde by tento outfit určite zožal úspech.

Foto: Peter Frolo

Na premiéru so svojou manželko udorazil tiež herec Tomáš Maštalír. Slávnostné uvedenie filmu si nenechal újsť ani Marek Majeský, ktorý na seba v tomto roku upozornil aj vďaka filmu Amnestie či Casino.sk. Kým Majeský stavil na čiernu klasiku, tak Maštalír zariskoval s modrou farbou.

Foto: Peter Frolo

Medzi neprehliadnuteľné patrila Antónia Lišková, ktorá na premiéru dobehla z Talianska, kde už niekoľko rokov žije. Výrazná modrá farba sa k jej blond vlasom perfektne hodí. Čerešničkou na torte bola bezchybná vizáž.

Foto: Peter Frolo

Ako z hollywoodu vyzerala Táňa Pauhofová, ktorá zabodovala výberom strihu aj farby svojich šiat. Nádherná smaragdovo zelená róba vytvrorila skvelý kontrast s jej farbou vlasov. Sympatická ryšavka jednoducho vie, čo jej pristane!

Foto: Peter Frolo

Svoje herecké kolegyne nenechala v štichu ani Zuzana Norisová, ktorá žije v Prahe. Sympatická Slovenka je známa skôr z českých filmov, v ktorých už niekoľkokrát ukázala svoje herecké kvality. Počas slávnostnej premiéry 40-ročná rodáčka z Malaciek stavila na flitrované červené šaty.

Foto: Peter Frolo

Na červenú farbu stavila tiež Gabriela Marcinková, ktorú môžeme bez váhania označiť za hviezdu večera. Talentovaná brunetka zvolila honosnú róbu s hlbokým výstrihom, ktorú doplnila skvelou vizážou.

Foto: Peter Frolo

Jednou z mužských hviezd filmu Šťastný nový rok je tiež Ján Koleník. Slovenský lámač ženských sŕdc stavil podobne ako väčšina mužov na premiére na čiernu farbu, ktorou nikdy nič nepokazíte.

Foto: Peter Frolo

Zdieľaj článok:

Comments are closed.