Dokonalé nohy? Nemajú ich ani celebrity!

15. februára 2019
3961
 

Bolesť nôh občas trápi každého a neobchádza ani známe osobnosti. Dokonalo upravené hviezdy sa tým možno nechvália, no tiež majú svoje starosti. Čítajte ďalej a zistite, ktoré celebrity bojovali s nepohodlím nôh či s vystúpenými žilami.

Kto by to povedal? Veď majú takmer perfektný život, o nič horšiu starostlivosť a tak si môžeme zdanlivo myslieť, že ich naše bežné, hoci aj zdravotné problémy, zďaleka obchádzajú. Zdanie klame, pretože realita je úplne iná.

Zdravý životný štýl

Svoju najväčšiu slávu má speváčka Britney Spears už zrejme za sebou, no stále je pod drobnohľadom médií. A tie si už v roku 2012 všimli, že jej nohy nie sú zrovna výstavnými kúskami. Sama potom neskôr priznala, že najväčšie zmeny na nohách si všimla po tehotenstvách a problémy potom už len pribúdali. Snaží sa mať ich kondíciu pod kontrolou, veľa športuje a holduje zdravému životnému štýlu.

Tajomstvo kompresných ponožiek

Herečka Jessica Alba vzbudila podozrenie, že ju môžu trápiť problémy s nohami, keď sa začiatkom roka 2016 priznala v rozhovore pre US Weekly, že pri cestovaní nosí kompresné ponožky. Kompresné ponožky sa bežne používajú na prevenciu a je možné, že k takémuto rozhodnutiu ju viedla rodinná anamnéza, keďže genetika v tomto smere zohráva veľkú úlohu.

Dlhé hodiny na nohách

Je ťažké si predstaviť, že na športovkyni, akou je Serena Williams, by ste našli nejakú nedokonalosť. Známa tenistka mala v roku 2011 zdravotné problémy súvisiace so žilami a zrážanlivosťou krvi, ktoré ovplyvnili aj jej vyšportované nohy. Treba si však uvedomiť, že veľa času venuje tréningom, pri ktorých sú zaťažované jej nohy v stoji. Preto ani športovci nie sú žiadnou výnimkou.

View this post on Instagram

Twirling into Friday!! ✨ _ @usopen #usopen

A post shared by Serena Williams (@serenawilliams) on

Nebezpečné podpätky

Herečka Kristin Davis, známa ako Charlotte zo seriálu Sex v meste, začala venovať viac pozornosti svojim nohám už v roku 2008. Stalo sa tak po tom, čo médiá poukázali na jej viditeľné žily na nohách. Zrejme sa prejavili častým nosením vysokých podpätkov, ktoré boli niekoľkoročnou súčasťou jej imidžu počas natáčania.

Nohy skrývajú

Filmová hviezda Emma Thompson pripustila, že mala dlhodobejšie problémy s nohami, na ktorých bolo čoraz viac vidno výrazné žily. Aby ich zakryla pred očami verejnosti, nosila dlhé šaty a sukne. Po chirurgickom a estetickom zákroku v roku 2006 sa na červenom koberci objavila so širokým úsmevom, keďže mohla konečne ukázať svoje pekné nohy.

View this post on Instagram

Hello Cutiiiie ??? #emmathompson #ilysmmygirl

A post shared by Emma Thompson FANPAGE (@emmathompson138) on

Prvá voľba proti nepohodliu v nohách

Počuli ste už o jednotke na trhu výživových doplnkov s obsahom účinných látok diosmín a hesperidín? Ide o prípravky MOBIVENAL micro a MOBIVENAL micro Simple, pričom Mobivenal micro je navyše obohatený o 30 mg escínu v jednej tablete. Výživový doplnok MOBIVENAL micro a MOBIVENAL micro Simple je slovenskými užívateľmi rokmi overená kombinácia mikronizovaného (lepšie rozpustného a vstrebateľného) diosmínu a hesperidínu, ktorý je navyše aj cenovo dostupný.

Zdroj: Instagram.com

Zdieľaj článok:

Comments are closed.