Ultra rýchly IPL epilátor od Braunu pre rok s hladkou pokožkou

25. októbra 2023
1032
 

Dôkladné oholenie, dokonale upravené strnisko alebo precízne tvarované kontúry brady – značka Braun má pre každého muža niečo, dokonca už nemusíte kupovať viacero prístrojov, pretože dokonalú úpravu brady zvládnete len s jedným šikovným pomocníkom.  A nielen muži si vyberú u značky Braun. Ženy ocenia najnovší IPL epilátor, s ktorým si môžu epilovať nohy a intímne partie, skrátka všetky časti tela, doslova od tváre až po päty. A samozrejme, aj muži môžu pomocou epilátoru IPL epilovať chrbát, hrudník alebo nohy.

Značka Braun je synonymom nemeckej kvality už viac ako 100 rokov a za ten čas nazbierala skúsenosti so všetkými typmi fúzov alebo chĺpkov na tele a pretavila ich do svojich výrobkov. Stačí si povedať, čo presne od nového holiaceho strojčeka alebo epilátora potrebujete, a nechať si poradiť od spoločnosti Braun, ako vybrať ten najlepší epilátor alebo najlepší holiaci strojček! Od tejto jesene je k dispozícii aj jedna novinka.

Epilátory pre dlhotrvajúcu epiláciu

Najlepší IPL epilátor od Braun, Silk-Expert Pro 5, ponúka rýchlu a dlhotrvajúcu epiláciu až na jeden rok. Môžete ho používať od tváre (od hornej pery nižšie) až po päty. Dermatologička Jana Housková vysvetľuje, ako IPL epilácia funguje. „IPL alebo intenzívne pulzné svetlo je technológia, ktorá využíva premenu svetelnej energie na tepelnú. Svetelné lúče vysielané epilátorom zasahujú melanín vo folikuloch chĺpkov pod povrchom pokožky. Tým sa preruší cyklus opätovného rastu chĺpkov. Chĺpok sa zahreje a vypadne.“ Epilátor Braun Silk-Expert Pro 5 IPL vysiela záblesky každú pol sekundu, takže nevynechá žiadne miesto, a je vybavený senzorom Skin Pro 2.0, ktorý automaticky a priebežne optimalizuje každý záblesk podľa odtieňa pokožky, takže ošetrenie je úplne bezpečné a bezbolestné. IPL epilácia je vhodná pre ženy a mužov s tmavšími chĺpkami, spočiatku sa musí pravidelne opakovať. Prvé výsledky sú viditeľné už po 3 týždňoch.

Pinzetový epilátor Braun Silk-épil 9 Flex vyniká svojou flexibilnou hlavou pre jednoduchú a pohodlnú epiláciu aj v ťažko dostupných oblastiach. Zachytí aj krátke chĺpky, s ktorými si neporadí ani vosk, a vďaka ergonomickému tvaru a protišmykovému materiálu ide o dámsky epilátor, ktorý sa ľahko prispôsobí krivkám vášho tela pre ešte účinnejšiu epiláciu.

Vaše fúzy skrotí holiaci strojček Braun

Braun Series 9 Pro+ je najpokročilejší holiaci strojček na fúzy od značky Braun, ktorý uspokojí aj tie najnáročnejšie potreby. Ľahko si oholíte jednodňové, trojdňové alebo dokonca sedemdňové fúzy. Holiaci strojček je vybavený špeciálnymi zastrihávačmi, ktoré si poradia s rôznymi typmi a hustotou fúzov, takže nemusíte opakovane strojčekom prechádzať žiadne oblasti. Je tiež vybavený novým vylepšením ProTrimmer, vďaka ktorému si vytvoríte dokonalé kontúry aj na veľmi tvrdých bradách. Po použití jednoducho holiaci strojček umiestnite do stanice 6v1 Smart Care, ktorá ho vyčistí, premaže, vysuší, nabije a optimalizuje, aby sa predĺžila životnosť čepelí. Niektoré holiace strojčeky sa dodávajú s puzdrom Power Case, ktoré dokáže dobíjať holiaci strojček až 6 týždňov bez zapojenia do zásuvky.

Zastrihávač fúzov Braun BT9 je úplne nový pomocník od spoločnosti Braun, s ktorým budú vaše fúzy vyzerať ako po nedávnej návšteve holiča. Vďaka ľahko použiteľným nástrojom si budete môcť upraviť bradu presne podľa svojich predstáv. Balenie obsahuje okrem zastrihávača s nástavcami aj hlavicu pre dokonalé kontúry, hlavicu na presné detaily, cestovné puzdro, nabíjačku a holičskú šablónu. Objavte v sebe svoj holičský talent!

Vďaka praktickým zariadeniam od Braun vám nič nebráni vytvoriť si vlastný styling a oholiť si chĺpky alebo fúzy presne podľa vašich individuálnych predstáv. Značka Braun dokonca v duchu svojej filozofie, že dobre navrhnutý výrobok vydrží roky, predlžuje záruku na svoje IPL epilátory, holiace stojany a ďalšie výrobky na 5 rokov! Zákazníci si ju môžu jednoducho aktivovať na stránke https://www.braun.cz/cs-cz/warranty-extension-sk a po celý tento čas sa tešiť z výkonu svojich pomôcok a užívať si starostlivosť o telo a krásu.

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.