Kúsky od Lukáša Krnáča kúpiš už aj online

8. decembra 2021
2030
 

Talentovaný slovenský dizajnér Lukáš Krnáč nie je na slovenskej módnej scéne žiaden nováčik. Jeho kúsky si si doposiaľ mohol kúpiť v ponuke viacerých predajcov, no vlastný obchod Lukášovi chýbal. Pár týždňov pred Vianocami spúšťa vlastný internetový obchod, vďaka čomu si môžeš jeho kúsky kúpiť rovno z postele. 

Lukáš Krnáč predstavil ponuku 24/7, ktorá prináša možnosť pohodlného a bezpečného nákupu priamo od dizajnéra
formou aktuálne dostupných ale aj personalizovných objednávok. Jediné čo k svojmu nákupu budete potrebovať je pripojenie na internet a návšteva stránky lukaskrnac.com.

Kúsky z najnovšej kolekcie Lukáša Krnáča môžeš v týchto týždňoch vidieť aj na obrazovkách televízie Markíza v speváckej šou SuperStar, kde si oblečenie od slovenského dizajnéra obliekla speváčka Monika Bagárová ale aj Leoš Mareš, ktorí sedia v porote tohtoročnej série.

Monika Bagárová v saku od Lukáša Krnáča

V tvorbe Lukáša Krnáča nechýbajú farby a jemne ironický nadhľad. Krnáč sa vo svojej tvorbe snaží udržať ľahkosť a vtip aj v rámci tém, ktoré rieši. „Baví ma hľadať odkazy pre módny dizajn dneška v odkazoch minulosti – vo vizuálnych prvkoch, celkovej atmosfére či kultúrnych stereotypoch našej lokálnej, nielen odevnej kultúry. Zároveň ma inšpiruje prítomnosť a často nachádzam podnety aj vo veciach ktoré nemám rád, pretože až v momente, keď opustím svoju komfortnú zónu, posúvam sa v procese navrhovania ďalej,“ dodáva dizajnér.

Cena jednotlivých produktov začína na sume 50 eur pri tričkách a končí na hodnote 1 090 eur za sako zdobené s Preciosa kameňmi. V ponuke nechýba dámska, pánska no ani detská konfekcia.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.