Vianočný darček, ktorý nesklame. Pravá thajská masáž poteší mužov aj ženy!

17. decembra 2019
3255
 

Stále si lámete hlavu nad tým, čím tieto Vianoce prekvapíte svoju polovičku?  Darček, ktorý poteší naše telo aj ducha pritom vôbec nemusí stáť stovky eur. Priamo v centre nášho hlavného mesta sa nachádza jedinečná oáza pokoja, masážne centrum Tawan, ktorá aj na Slovensko prináša jedinečný koncept, ktorý v Česku poznajú už 13 rokov. Ak sa rozhodnete, že si doprajete masáž, tak počas decembra môžete získať zľavu až 50%.

Žijeme v uponáhľanej dobe plnej pracovných povinností, kedy častokrát zabúdame na relax a starostlivosť o vlastné telo. Práve s príchodom Vianoc väčšina z nás začína bilancovať svoj posledný rok a zisťovať, na čo všetko sme si za posledných dvanásť mesiacov nenašli čas.

Ak ste zanedbali starostlivosť o vlastné telo, stále to môžete napraviť a dopriať si zaslúžený oddych v jednom z luxusných masážnych centier Tawan. Označenie „tawan“ znamená po thajsky slnko, ktorého lúče dokážu pohladiť aj tiene na duši. Podobne aj v salónoch sa profesionálne masérky priamo z Thajska, snažia o to, aby zákazníci pocítili životodarné teplo, prívetivú atmosféru a vôňu ďalekého orientu. Garanciou spokojnosti je fakt, že všetky masérky majú minimálne 6 ročné pracovné skúsenosti a certifikácie z chrámových škôl v Bangkoku a Chiang Mai.

Na českom trhu ide o dobre známy koncept salónov, ktoré fungujú už trinásť rokov. Prvá bratislavská pobočka otvoril svoje brány na Panskej 14 v roku 2018.

Čo je to thajská masáž?

Thajská masáž (Nuat phaen boran) je metodika práce s telom, spájajúca prvky akupresúry a jógy. Pre veľké množstvo preťahovacích manévrov sa často používajú popisy ako „aplikovaná hatha jóga“ či reklamný názov „jóga pre lenivých“. Termín, popisujúci umenie thajskej masáže obraznou formou, je „jógová masáž“.

Napriek intenzite a práci s hlbokými štruktúrami nie je tradičná masáž vyčerpávajúca pre maséra ani pre masírovaného. Ak vidíte dobrého maséra pri práci, môžete mať pocit, že tradičná masáž je vlastne meditáciou. Obrovské sústredenie, tušená, neviditeľná sila, dokonalé zladenie pohybov – to je Nuat Boran (slovensky„starobylá masáž“).

Vianočná masáž so zľavou až 50%

V ponuke masážneho salónu Tawan sú klasické thajské masáže, relaxačná olejová masáž, špeciálna detoxikačná a zoštíhľujúce ošetrenie s peelingom a zábalom, romantické masáže s pravou čokoládou alebo medom, uvoľňujúca masáž chrbta a krku pre všetkých z nás, ktorí trpia častým sedením v aute a v práci za počítačom, neskutočná relaxačná masáž hlavy a samozrejme nechýba reflexná masáž nôh, pravdepodobne masáž s bohatou históriou.

Zážitok z thajskej masáže začína už samotnou rezerváciou. Pokiaľ ste v živote aktívni, športujete, nemáte zdravotné komplikácie a cítite sa fyzicky celkovo dobre, určite oceníte tradičnú masáž s názvom CLASSIC THAI. Ak si pri masáži chcete odpočinúť a načerpať okrem fyzických síl tiež sebavedomie, určite si užijete relaxačnú AROMA OIL. Ak máte preťažený chrbát, vyberajte napríklad z BACK alebo OFFICE THERAPY. Samozrejme všetky svoje prípadné otázky a požiadavky môžete prediskutovať pri návšteve na recepcii, prípadne s vašou masérkou.

Pre klientov je samozrejme k dispozícii župan, jednorazové spodné prádlo, papuče, súprava na odličovanie, uteráky a všetko ostatné, čo by ste iba mohli trochu potrebovať.

Počas celého decembra navyše môžete využiť jedinečnú zľavu 50% ,ktorá sa vzťahuje na všetky masáže a balíky v bratislavskom salóne Tawan. Ak chcete dopriať tento zážitok nie len sebe, ale aj svojim blízkym, môžete im zakúpiť vianočné darčekové poukážky, ktoré teraz získate so zľavou 40% pri kúpe 4 a viac darčekových poukazov. Pri kúpe 2-3 kusov získate zľavu 30% a pri kúpe jedného poukazu ušetríte 20% oproti pôvodnej cene.Viac informácií nájdete na www.tawan.sk.

Foto: Tawan Bratislava

Zdieľaj článok:

Comments are closed.