Speváčka Rihanna opäť zmenila imidž. Takto ešte nevyzerala!

20. júna 2019
3854
 

Ak patríte medzi fanúšikov speváčky Rihanny, zrejme vám neunikli informácie o tom, že jej pripravovaný album bude v rytmoch reggae. Diva z Barbadosu sa tomuto hudobnému smerovaniu zjavne rozhodla prispôsobiť aj svoj vzhľad. Na predstavenie svojej novej kolekcie oblečenia totiž prišla s úplne novým účesom. Ten by jej určite odobril aj legendárny Bob Marley!

Rihanna je nie len úspešná speváčka, ale aj známa módna ikona. Mnoho ľudí ju sleduje práve vďaka jej módnemu vkusu a tomu, že je vždy o krok vpred. Na svojej hlave už vystriedala plejádu farieb a účesov. Najväčšie ovácie zaznamenala v rokoch 2010-2011, kedy sa nechala prefarbiť na červeno. Od tej doby sa niekoľkokrát vrátila ku krátkemu zostrihu, či blond farbe.

Zmena je život

V posledných mesiacoch sa Rihanna rozhodla staviť na prirodzenosť a od nejakých väčších  experimentov takmer upustila. Riri síce viditeľne pribrala, no sama tvrdí, že sa nikdy predtým necítila lepšie a svoje telo miluje. V tejto rovine sa nesie aj jej vlastná značka oblečenia Fenty, ktorá je určená pre všetky tvary postavy, bez ohľadu na veľkosť či pohlavie.

Počas predstavenia novej kolekcie v New Yorku sa ukázala s úplne novým účesom. Rihanna má šťastie, že vďaka svojej prirodzene peknej tváre a obrovskej charizme si môže na hlavu dať prakticky čokoľvek a vždy vyzerá dobre. Uvidíme, či jej dredy spôsobia podobný ošiaľ, ako v minulosti spomínaná červená farba, kedy sa vďaka Rihanne začali ženy húfne hrnúť do kaderníctiev na prefarbenie.

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.