Bratislavské módne dni 2019: Hviezdou večera bola speváčka Martina Schindlerová!

16. apríla 2019
5570
 

Zdá sa, že speváčka Martina Schindlerová to so svojím návratom do šoubiznisu myslí vážne! Po tom, ako sa minulý rok začala opäť objavovať na televíznych obrazovkách a prominentných akciách, si opäť vyskúšala aj úlohu modelky. Martina bola včera večer hviezdou Bratislavských módnych dní.

Prvý prehliadkový deň 14. ročníka Bratislavských módnych dní už tradične zrekapituloval to najlepšie z predchádzajúcich ročníkov. Prítomní hostia si pozreli prehliadky nových kolekcií Veroniky Hložníkovej, Zariny Šimkovič či Jany Jurčenko. Prekvapenie večera bola pre mnohých prehliadka nádherných šperkov od Klenoty Aurum Tie na móle ukázala ich ambasádorka, speváčka Martina Schindlerová, ktorá na móle zažiarila v honosnej bielej róbe, v ktorej vyzerala ako princezná.

Napriek tomu, že Martina už je dvojnásobnou mamičkou, je stále rovnako krásna ako v roku 2005, kedy zažiarila v prvej sérii slovenskej SuperStar. Prítomnosť talentovanej Slovenky si zjavne užíval aj podnikateľ Boris Kollár, ktorý z nej počas prehliadky nevedel spustiť oči.

Foto: Ivan Medveď

Zdieľaj článok:

Comments are closed.